Stroje kąpielowe Reserved lato 2016 log

Elementem najbardziej przykuwającym uwagę w nowej linii Reserved Swimwear są mocne, żywe barwy i wzory. Pojawiają się one na wielu fasonach, zarówno jedno, jak i dwu częściowych. Printy to głównie motywy kwiatowe, przedstawiające tropikalne rośliny i kwiaty. Tę stylistykę wziętą wprost z dżungli projektanci zestawili z elementami sportowymi. Pojawiają się szerokie gumy z drukowanym liternictwem (trend obecny w wielu kolekcjach tego sezonu), tzw. color blocking, suwaki, typowo sportowe fasony takie jak amerykański krój dekoltu (jak w strojach do pływania wyczynowego). Mieszanka gorącej egzotyki, frywolnego designu i sportu czyni kolekcję bogatą i interesującą.

Bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym, od lat nieobecnym w modzie plażowej, jest powrót hiszpańskich dekoltów na gumkę. Falbany odsłaniające ramiona, czy dekorujące miseczki biustonosza, to detal, który pozwala traktować górę od kostiumu, jako alternatywę dla topu do noszenia na co dzień. Nawiązania latynoskie czuć również w charakterze dodatków. Pojawiają się m. in. pełne frędzli pareo, czy słomkowe kapelusze.

Sesja zdjęciowa promująca linię Swimwear została zrealizowana na wyspie Mauritius, gdzie fotografie wykonał Marcin Tyszka.