Shoppingowy przegląd: Modne stroje jednoczęściowe na lato 2016

Sezon letni oznacza rozpoczęcie wakacyjnych urlopów, weekendów i popołudni spędzanych na plaży. Bez względu na to, czy podczas lata zamierzamy odpoczywać nad okolicznym jeziorem, na Mazurach, nad polskim morzem, czy na plaży dalekiego oceanu w lato absolutnym must have jest strój kąpielowy. Przygotowaliśmy dla Was przegląd w którym znajdziecie modne stroje jednoczęściowe na lato 2016.

Zobacz także: Shoppingowy przegląd: Modne stroje kąpielowe lato 2016

 modne stroje jednoczęściowe na lato 2016

 

Strój jednoczęściowy powrócił do  modowych łask. I chociaż bikini dalej jest niezwykle modne i ułatwia nam opalanie, to stój jednoczęściowy przestał kojarzyć się jedynie z funkcją zakrywającą i korygującą mankamenty sylwetki. Oczywiście w wybranych modelach możemy się cieszyć tym, że stroje jednoczęściowe nie tylko zatuszują niedoskonałości figury, ale równocześnie będą niezwykle modne, mogą być zabawne, wyrafinowane, czy urocze.

 

Modne stroje jednoczęściowe to oczywiście nie tylko zabudowane modele. Znajdziemy również te z bardzo odważnymi wycięciami na brzuchu, biodrach, plecach, czy z bardzo głębokimi dekoltami.  To propozycje nie tylko odważne i rzucające się w oczy, ale świetnie sprawdzające się w codziennych stylizacjach jako wycięte body, które możemy zestawiać z jeansami, czy spódnicami maxi.

Zapraszamy do galerii: Shoppingowy przegląd: Modne stroje jednoczęściowe na lato 2016

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (153 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...