Lubisz „Stranger Things”? Wrangler stworzył kolekcję w stylu lat 80., inspirowaną Hellfire Club!

Kultowa na całym świecie marka dżinsów Wrangler® zaprezentowała właśnie nową kolekcję Wrangler x Stranger Things, stworzoną we współpracy z platformą Netflix. Jej premiera miała miejsce dokłanie w Dniu Stranger Things, który odbywa się każdorazowo w dniu zaginięcia serialowego Willa Byersa w 1983 roku. Nic dziwnego – to właśnie to wydarzenie wywróciło świat bohaterów do góry nogami. Najnowsza minikolekcja Wrangler x Stranger Things zawiera grafiki związane z Hellfire Club. Zobacz, jak prezentują się wchodzące w jej skład ubrania, na które fani serialu już ostrzą sobie zęby!

Limitowana minikolekcja Wrangler obejmuje jeden t-shirt męski i jeden damski, a także męską kurtkę dżinsową. Zespół projektowy Wranglera zainspirował się klimatem serialu z lat 80., co jest widoczne w intensywnych spraniach, flokowanym tekście dopasowanym do reprezentowanego przez ubrania okresu oraz haftach na grafikach, tworzonych w taki sposób, by ubrania wyglądały tak na używane już od jakiegoś czasu. Ich kluczowym elementem jest jednak napis „Hellfire Club”, nawiązujący do tytułu pierwszego odcinka nowego sezonu Stranger Things, na który dopiero czekamy. Zobaczcie ubrania z tej kolekcji!

Stranger Things

Lubisz „Stranger Things”? Wrangler stworzył kolekcję w stylu lat 80., inspirowaną Hellfire Club!

„Wrangler jest główną ikoną denimu od ponad 70 lat, a serial Stranger Things, z platformy Netflix jest bardzo autentyczny w sposobie przedstawienia epoki lat 80., która była dla marki kluczowym okresem” – powiedziała Holly Wheeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu marki Wrangler. „Cieszymy się, że możemy wrócić do naszych bardziej klasycznych stylów, jednocześnie docierając do grona fanów na całym świecie”.

 

Zobacz ubrania z limitowanej minikolekcji Wrangler „Stranger Things”:

 

Denimowa kurtka męska z naszywkami

stranger things

 

Koszulka damska Hellfire Club

 

Koszulka męska Hellfire Club

stranger things

 

Ubrania Wrangler „Stranger Things” w zestawie

Od dziś – 6 listopada, kolekcja Wrangler x Stranger Things jest dostępna na Wrangler.com z wysyłką do Ameryki Północnej i Europy. Produkt dostępny jest także stacjonarnie w sklepie w Berlinie. Ceny wahają się od 49 do 128 dolarów.

 

Będziecie polować na ubrania z tej kolekcji?

 

stranger things

giphy.com

 

O marce Wrangler®

Wrangler® z grupy Kontoor Brands jest ikoną autentycznego amerykańskiego stylu od przeszło 70 lat. Dzięki wyjątkowo bogatemu dziedzictwu, mocno zakorzenionemu w zachodnim stylu życia, Wrangler oferuje najwyższej jakości tkaniny i ponadczasowe wzornictwo. Kolekcje marki dla mężczyzn, kobiet czy dzieci zawsze wyglądają imponująco, inspirując tych, którzy je noszą, do bycia autentycznymi i gotowymi przeciwstawiać się trudnościom codziennego życia. Ubrania marki Wrangler są dostępne w sklepach detalicznych na całym świecie, w tym we flagowych sklepach w Denver i Dallas, ale także domach towarowych, sklepach partnerskich, sklepach specjalistycznych, czołowych zachodnich firmach odzieżowych oraz – oczywiście – w Internecie. Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na stronę: Wrangler.com.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...