STRADIVARIUS prezentuje “The Light Box”

Marka Stradivarius otworzyła swój pięćdziesiąty w Polsce salon w zupełnie nowej odsłonie! Polska jest drugim po Hiszpanii krajem w którym brand wprowadza nową koncepcję przestrzeni sklepowej. Premiera sklepu pełnego mody i… światła! odbyła się w Krakowie w Galerii Kazimierz .

Light Box Stradiaviusa

Light Box Stradiaviusa nawiązuje do klimatu nowojorskich loftów poprzez inspirowane architekturą przemysłową meble i oświetlenie na suficie.W nowym koncepcie ściany sklepu to podświetlane panele, które rozjaśniają wnętrze i nadają mu nowoczesny, bardzo atrakcyjny wygląd. Zdjęcia wyświetlane na panelach będą zmieniane w zależności od panujących trendów w danym sezonie. od panujących trendów w danym sezonie. Sklep tak jak sama marka – podąża za modą.

Light Box Stradiaviusa

Light Box Stradiaviusa

Light Box Stradiaviusa

Witryny to niezwykle ważny element nowych sklepów Stradivarius, bo mają formę szklanych pomieszczeń. Oddaje to niesamowity efekt głębi przestrzeni.

Premierze salonu towarzyszyły liczne atrakcje i niespodzianki. Jasny wystrój sklepu oraz klubowa muzyka przyciągnęła tłumy ludzi. Wśród kupujących znaleźli się również dziennikarze i styliści z licznych tytułów modowych.

Light Box Stradiaviusa

Light Box Stradiaviusa

Zakupom towarzyszył konkurs na stylizację z dostępnej w salonie kolekcji Stradiaviusa, Uczestnikom pomocą służyły bloggerki: MAFFASHION (madamejulietta.blogspot.com) oraz JESTEMKASIA (jestemkasia.fashionsalade.com). Konkursowe stylizacje uwieczniał  Bobrowiec (www.propertyofbobrowiec.com) w specjalnie stworzonym na tę okazję studio fotograficznym.

Light Box Stradiaviusa

Light Box Stradiaviusa

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (250 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  3 lipca 2012 11:05

    chciałabym tam być…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany