Stradivarius ? nowa kampania na lato 2011: SUMMER ATTITUDE (34 zdjęcia)

Nastawienie (ang. attitude) – definicja: sposób w jaki dana osoba zamierza zachowywać się w stosunku do kogoś lub czegoś? lub inaczej motywacja, która kieruje działaniami ludzi ku zdobyciu określonego celu.

Stradivarius rozpoczyna swoją letnią kampanię właśnie pod hasłem Summer Attitude ? Nastawienie do lata

Nico, jeden z najbardziej znanych fotografów mody na świecie, przygotował letnią kampanię ilustrującą nastawienie marki Stradivarius do lata 2011. Przymiotniki określające tę postawę w stosunku do nadchodzącego lata to: pozytywna, optymistycznie nastawiona do życia, nowoczesna, szczęśliwa, kobieca, lubiąca lato, pełna temperamentu, wyrafinowana, zdecydowana, stylowa. Tak jak kobieta? Ambasadorką marki Stradivarius na lato 2011 została modelka Samantha Gradoville.

Główne tendencje, które zauważamy w kolekcji to eksplozja kolorów –  mieszanka  różnych nadruków z intensywnymi barwami odzwierciedlającymi tak młodzieńczy i trochę ekstremalny styl  – jak i wyrafinowany. Styl, który zawiera w sobie połączenie piasku i morza, będące kwintesencją lata .

Piasek odgrywa ważną rolę na tych fotografiach pełnych zmysłowości, igrających także z wodą i cieniami, ukazujących  jednocześnie proste ale modne elementy garderoby w  stylowych i eleganckich ujęciach.

Drugą, istotną rolę odgrywa na zdjęciach  gra cieni. Obrazy na białej śródziemnomorskiej ścianie z grą cieni z tyłu, stają się wyszukanym tłem dla modeli.

Kampania marki Stradivarius przedstawia ubrania w stylu eleganckim i minimalistycznym, najmodniejsze obuwie i dodatki. I to jest właśnie nastawienie Stradivariusa do lata 2011. A jakie jest Twoje nastawienie?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (94 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany