Sto lat Blue Jeans – urodziny najbardziej kultowego modelu dżinsów Levi’s!

Najbardziej oryginalny i kultowy model wśród wszystkich dżinsów Levi’s, 501 w maju obchodzi swoje urodziny. Levi’s® 501® będący połączeniem wyjątkowego dziedzictwa i autentyczności tym razem przedstawiony jest w totalnie współczesnym wydaniu. Ten z pozoru klasyczny model dzięki swojej uniwersalności i ponadczasowemu charakterowi zapewnił sobie ogromną popularność na świecie, a moda na 501® od lat nie przemija.

Sto lat Blue Jeans Levi's!

Levi’s® od lat znany jest ze swojej kreatywności  i innowacyjnego podejścia do mody. Oryginalny i ponadczasowy charakter dżinsów Levi’s® idealnie wpisuje się w styl współczesnego społeczeństwa, które to wraz z upływem czasu i rozwojem technologii żyje w coraz to szybszym tempie. Levi’s® 501® dzięki bogatemu dziedzictwu, swojej uniwersalności i coraz to nowym wykończeniom po raz kolejny stał się totalnym must-have w sezonie wiosennym.

Levi's 501

Levi's 501

Levi’s® 501®, czyli dżinsy o klasycznym kroju stanowią jeden z głównych elementów męskiej garderoby. Spodnie te dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi dopasują się do każdej niebanalnej osobowości. Ich klasyczny design i różnorodność wykończeń sprawiają, że świetnie prezentują się w każdym zestawie. W tym sezonie marka Levi’s® proponuje stylizacje, które pozwolą Ci uchwycić unikalny charakter marki, ale przede wszystkim podkreślić Twój indywidualizm. Jeśli pragniesz złapać oddech, preferujesz miejski styl lub po prostu poszukujesz inspiracji model Levi’s® 501® będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Levi's 501

Levi's 501

Kolekcja Levi’s® w sezonie wiosna-lato 2012 to połączenie bezpretensjonalności ze współczesnymi trendami, wybierając klasyczne Levi’s 501® postawisz na kultowy, ponadczasowy styl!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (120 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany