Stapiz Sleek Line Repair – szampon z jedwabiem, który musisz przetestować

Szampon do włosów to jeden z kosmetyków, nad którego wyborem bardzo często nie zastanawiamy się. Warto wiedzieć, że jest to produkt, który ma duży wpływ, na kondycję skóry głowy oraz wygląd włosów. Używanie szamponu złej jakości może przynieść naprawdę nieprzyjemne konsekwencje, których naprawa zajmie sporo czasu. Dlatego nie pozostawiaj wyboru szamponu kwestii przypadku – wybierz produkt, który będzie korzystnie wpływał na twoje włosy. STAPIZ SLEEK LINE REPAIR szampon do włosów z jedwabiem, to dokładnie taki kosmetyk! Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jak wiele pozytywnych działań zyskasz, dzięki stosowaniu go.

szampon z jedwabiem

Problem z włosami? Sprawdź swój szampon!

Obecnie na rynku kosmetycznym możemy odnaleźć ogrom produktów, co również widać po półkach oferujących szampony do włosów. Jest ich naprawdę cała masa, przez co bardzo często spontanicznie wybieramy nowy szampon. Niestety używanie złego produktu do mycia skóry głowy oraz włosów może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Źle dobrany szampon może zbyt mocno lub za słabo oczyszczać skórę głowy, co z kolei prowadzi do jej wysuszenia bądź zapchania. W efekcie możemy spotkać się z różnymi problemami, takim jak łupież, szybkie przetłuszczanie się włosów, wypadanie, powolny wzrost. Każda z tych konsekwencji jest równie nieprzyjemna, a może być spowodowana tylko i wyłącznie przez wybór złego szamponu.

Produkt tego typu powinien w wyważony sposób oczyszczać skórę głowy, nawilżać ją i jednocześnie przynosić włosom odpowiednie dla ich typu właściwości. Nadmierne przesuszenie włosów poprzez mycie nieodpowiednim szamponem, może mieć negatywne następstwa nie tylko w stanie skóry głowy, ale również całych włosów. Objawi się to przykładowo ich matowym wyglądem, utratą miękkości, niedoborem nawilżenia, łamliwością czy też rozdwajaniem końcówek.

Rozwiązanie twoich problemów z włosami – szampon Repair

Aby szampon był skuteczny i spełniał swoją rolę, musi mieć przede wszystkim wyważony i przemyślany skład. STAPIZ SLEEK LINE REPAIR szampon do włosów z jedwabiem oferuje ci właśnie taką kompozycję składników! Bazuje on przede wszystkim na sześciu substancjach aktywnych, których działanie nawzajem się uzupełnia. Podstawę szamponu tworzą proteiny jedwabiu. Jest to substancja intensywnie nawilżająca, odżywiająca oraz wygładzająca. Dzięki nim włosy odzyskują naturalną gładkość oraz połysk. Dodatkowo proteiny jedwabiu wpływają na zmniejszenie się problemu z elektryzowaniem się włosów. Pozostałe substancje, które dopełniają działanie protein to: oliwa z oliwek, olej rycynowy, lecytyna, koenzym Q10 oraz witamina C. Wzbogacają szampon o właściwości zmiękczające włosy, nawet te mocno przesuszone i szorstkie. Oprócz tego skutecznie wpływają na domknięcie łusek włosa, tak by wyeliminować problem plątania się i łamania włosów. Szampon będzie stopniowo wpływał na zagęszczenie włosów oraz poprawę ich kondycji od samej nasady aż po końce.

STAPIZ SLEEK LINE REPAIR szampon do włosów z jedwabiem jest dedykowany do pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych, po licznych koloryzacjach oraz odznaczających się brakiem naturalnego blasku.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (26 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...