Stand Out And Party! – Świąteczna kampania TALLY WEiJL 2013

Jeśli macie nastrój by wyjść na imprezę i poszukujecie inspiracji na Wasze stroje, TALLY WEiJL przychodzi Wam z pomocą pod hasłem „Stand out and party!”

„Stand Out And Party” to hasło przewodnie świątecznej kampanii TALLY WEiJL na rok 2013. W tym wyjątkowym czasie, marka przeniesie nas do pieknego miejsca, jakim jest Ravoli Ballroom, jeden z ciekawszych londyńskich skarbów, którego wnętrza idealnie podkreślają szykowną oraz elegancką kolekcję Xmas.

Xmas Campaign TALLY WEiJL 2013 (12)

Tej zimy, TALLY WEiJL stawia na czerń, ale nie zapomina o legginsach czy futrzanym płaszczu w panterkę. Krótki kombinezon to nowa „mała czarna”, a detale, takie jak srebrne i pozłacane ćwieki, cekiny oraz metaliczne dodatki, idealnie rozświetlą stonowane stylizacje. Biało-czarny sweter w graficzne motywy będzie pasować do ultra krótkich shortów, kurtka typu bomber z modnym, biżuteryjnym wzorem przyciągnie spojrzenia, natomiast charakterystyczne sportowe czapki typu full-cap oraz wełniane beanie będą świetnym wykończeniem zimowych stylizacji.

Xmas Campaign TALLY WEiJL 2013 (7)

Miejsce, w którym powstały zdjęcia do najnowszej kampanii, to Ravioli Ballroom, zbudowany w 1919 roku, a odnowiony w latach 50. Budynek ten to największa sala balowa, w której organizowane są modne wydarzenia najbardziej znanych marek. To właśnie w tym miejscu, pozłacane wnętrza i czerwony aksamit przeplatają się z nowoczesnym wizerunkiem TALLY WEiJL. Z mieszanką rockowego pazura i romantyczności modelki ukazują szykowną, a zarazem drapieżna stronę świątecznej kolekcji.

Trochę glamouru, szczypta szyku, czerń oraz cekiny – to z pewnością wystarczy, by stworzyć świąteczny, nastrojowy klimat z TALY WEiJL!

Zdjęcia do „Stand Out And Party” wykonał Angelo Pennetta, który jest autorem także jesiennej kampanii.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 3,93 z 5)
zapisuję głos...