Stamp eyeshadow – makijażysta gwiazd Hung Vanngo wprowadza nowy wieczorowy trend!

Hung Vanngo to słynny artysta o wietnamskim pochodzeniu, który kreuje makijaże gwiazd, takich jak Selena Gomez czy Katy Perry. Znany jest z tego, że dopasowuje make up do urody swoich „muz”, a jego makijaże pozostają w nienaruszonym stanie przez wiele, wiele godzin. Ostatnio jego prace zdominował jednak wyraźnie jeden trend, który Vanngo uznał najwyraźniej za godnego następcę smokey eyes, idealnego na czerwony dywan. Chodzi o „stamp eyeshadow”!

Stamp eyeshadow zdecydowanie zdominował ostatnie makijaże Hunga Vanngo wykonane na uroczystości towarzyszące tegorocznym galom rozdania Oscarów i Złotych Globówe. Można go było podziwiać choćby na twarzy Taylor Hill, Elsy Hosk czy Camilli Bell. Podnosząca oko, wydobywająca głębię spojrzenia i dodająca mu tajemniczości technika, za każdym razem owocowała naprawdę oszałamiającym efektem. Sprawdźcie same!

Stamp eyeshadow – makijażysta gwiazd Hung Vanngo wprowadza nowy wieczorowy trend!

Stamp eyeshadow polega na wyraźnym przeciągnięciu nakładanego na powiekę koloru poza zewnętrzne kąciki oka, aż pod łuk brwiowy. Nie rozciera się przy tym granicy cienia. Przeciwnie – należy wyraźnie ją zaznaczyć, by nadać oczom zalotny, koci wyraz. Dolną powiekę również podkreśla się tym samym kolorem, który należy jednak dodatkowo przyciemnić, by dodać całości głębi. W porównaniu do tradycyjnego smokey, stamp eyeshadow to szalona wariacja na temat energetycznych i elektryzujących barw. Najbardziej pożądane są te typowo wiosenne i wakacyjne, takie jak zieleń, błękit, fiolet, róż czy czerwień. Co więcej, metaliczne cienie blenduje się tu odważnie z matowymi, by uzyskać bardziej wielowymiarowy efekt.

W wykonaniu Vanngo oznacza to ultramodny i wyrazisty, wieczorowy makijaż, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! Gwarantuje optyczne powiększenie oczu i nieco komiksowy look. Skoro jednak makijażyście udało się przekonać do niego tak wiele gwiazd, istnieje realna szansa, że wyprze on tradycyjny smokey, który sprawdza się głównie u kobiet o głęboko osadzonych oczach. Tym bardziej, że od momentu pierwszego zastosowania stamp eyeshadow Vanngo zdążył już „pokazać” go na okładce „Vogue”, „Harpers Bazaar”, „Women’s Health”, „V magazine” czy „Elle”.

 

Zobaczcie, jak prezentuje się ten nowy trend na twarzach gwiazd, pomalowanych przez Vanngo:

 

Co sądzicie o takim makijażu oczu? Czy wypróbujecie go, szykując się do wieczornego wyjścia z przyjaciółmi lub chłopakiem? A może jest zarezerwowany tylko na wielkie gale z czerwonymi dywanami? Jak zawsze czekamy na Wasze opinie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (224 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...