Sprzęty, które warto kupić do nowego mieszkania

Od niedawna żyjesz w nowym mieszkaniu? A może dopiero czeka Cię przeprowadzka? Jeśli Twój budżet pozwala Ci na zakup nowego sprzętu, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Te rzeczy warto mieć!

Wielofunkcyjny robot kuchenny

Miksery, blendery, sokowirówki, prodiże… Kiedyś trzeba było mieć naprawdę sporą powierzchnię do przechowywania, żeby pomieścić wszystkie sprzęty kuchenne. Na szczęście dziś istnieje mnóstwo robotów, które mają tak wiele funkcji, że z powodzeniem mogą stać się jedynym urządzeniem pomocnym przy gotowaniu. Warto wydać więcej na maszynę o dużej sile i wszechstronnych możliwościach.

Żarówki zmieniające kolor

Dekorowanie wnętrz to bardzo przyjemne zajęcia. Ozdoby potrafią całkowicie zmienić charakter wnętrza, jednak ich częsta wymiana jest kosztowna. Świetnym pomysłem dla osób, które lubią zmiany i szybko się nudzą są żarówki umożliwiające zmianę koloru światła. Ich cena jest oczywiście wyższa od tych klasycznych, ale za taki efekt warto zapłacić. Do tego typu żarówek dołączany jest pilot umożliwiający modyfikowanie natężenia oraz barwy światła. To także świetne rozwiązanie dla osób, które cierpią na bezsenność. Jedną z przyczyn tego zaburzenia jest nadmierna ekspozycja na zbyt jasne światło. Mając takie żarówki, wystarczy popołudniu zacząć stopniowo je wygaszać, żeby wysłać organizmowi sygnał o zbliżającej się nocy.

Telewizor

Po ciężkim dniu pracy nie ma nic przyjemniejszego od relaksu przed telewizorem. Wieczory to świetna okazja na nadrabianie filmowych zaległości w gronie najbliższych. Najnowsze modele nawiązują połączenie z internetem, dzięki czemu możesz korzystać z wielu źródeł przy wyborze filmu. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o najnowszych modelach, zapoznaj się z rankingiem: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-ranking-telewizorow-40-cali-top-10.bhtml

System nagłaśniający

Jesteś osobą lubiącą muzykę? W takim razie w Twoim nowym mieszkaniu nie może zabraknąć głośników z prawdziwego zdarzenia. Słuchanie ulubionego zespołu na takim sprzęcie naprawdę robi różnicę. Obawiasz się, że Twój dom jest za mały na masywne głośniki kolumnowe? W takim razie rozważ zakup soundbaru, czyli listwy, która świetnie sprawdza się zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i oglądaniu filmów.

Router WiFi

Organizacja przeprowadzki to bardzo wyczerpujący czas. W całym chaosie związanym z segregowanie rzeczy, pakowaniem i dopinaniem ostatnich formalności można zapomnieć o czymś tak podstawowym, jak internet! Możesz się niemiło zdziwić, kiedy po całym dniu noszenia kartonów będziesz chciał sprawdzić, co słychać w mediach społecznościowych. Lepiej zawczasu zamówić router, zwłaszcza gdy nowe mieszkanie ma dużą powierzchnię. Wtedy pewniejszy od sprzętu oferowanego przez operatora sieci będzie router o większym zasięgu. Poczytaj opinie w sieci i wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacze bezprzewodowe to doskonała alternatywna dla tradycyjnych urządzeń. I to nie tylko za sprawą wygody użytkowania. Ich działanie polega na tym, że w środku zamocowana jest bateria. Po sprzątaniu należy ją naładować w specjalnej stacji, którą przymocowuje się do ściany. Sprzęt można łatwo ukryć, montując stację ładującą w pomieszczaniu gospodarczym.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Anett13  4 stycznia 2019 09:47

    Będę się przeprowadzać i pomyślałam, o artykuł dla mnie, ale jednak nie, zadna propozycja nie jest dla mnie 🙁

    Odpowiedz
  2. lilkawodna  10 stycznia 2019 10:13

    Przede mną urządzanie mieszkania także artykuł na czasie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany