Spotkanie z autorką książki „Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce”

Spotkanie z autorką książki „Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce” w księgarni Matras w Warszawie , 22 września, godz. 18.00, ul. Nowy Świat 41.

Psychologia pozytywna to nowy nurt w psychologii, oparty na rzetelnych badaniach naukowych, który wskazuje czynniki pozwalające nauczyć się optymizmu oraz wieść życie wartościowe, bardziej szczęśliwe, zaangażowane, spełnione i z poczuciem sensu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie czynniki mogą Cię do takiej zmiany doprowadzić, i przekonać się, na które aspekty własnego działania masz największy wpływ, przyjdź na spotkanie z Iwoną Kucharewicz, konsultantką i trenerką, autorką książki „Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce” (wydawnictwo Samo Sedno), właścicielką firmy Randori, która prowadzi również warsztaty z obszaru psychologii pozytywnej.

spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie 22 września o godz. 18.00 do księgarni Matras, ul. Nowy Świat 41 w Warszawie. Porozmawiamy o tych czynnikach, które warto uwzględniać przy planowaniu pozytywnych zmian w swoim życiu, o tym co szczęściu może przeszkadzać, jak działać i myśleć, aby czuć się lepiej ze sobą na co dzień. Dowiesz się, jak nauczyć się pogodniejszego podejścia do życia, by częściej widzieć szklankę do połowy pełną, chętniej podejmować wyzwania i lepiej radzić sobie z niepowodzeniami.

Dawka solidnej wiedzy psychologicznej w przystępnej i ciekawej formie gwarantowana, a do tego inspiracja i impuls do dobrych zmian.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Żbikowska, która mówi o sobie, że jest Kreatorką Jutra. Twórczyni społeczności kobiet projektujących swoją przyszłość. Tworzy warsztaty i kursy on-line. Jest managerką, trenerką biznesu, autorką książek i blogerką.

Spotkanie z Iwoną Kucharewicz

Termin: 22 września 2015 r., godz. 18.00

Miejsce spotkania: Warszawa, Księgarnia Matras, ul. Nowy Świat 41

Poradnik kupisz na stronie internetowej www.SamoSedno.com.pl, w sieci Matras oraz dobrych księgarniach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (185 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...