Sposoby gwiazd na szczupłą sylwetkę

Zastanawiasz się, jak gwiazdy utrzymują piękne sylwetki? Marzysz o smukłych nogach i zgrabnej figurze? Przedstawiamy najpopularniejsze sposoby gwiazd na szczupłą sylwetkę. Jeśli chcesz mieć figurę jak aktorka z Hollywood, poznaj wypróbowane metody znanych osób!

Sposoby gwiazd na szczupłą sylwetkę

pixabay.com

Zobacz także: Pilates – ulubiony trening gwiazd i celebrytów

 

Eva Mendes

Aktorka swoją figurę zawdzięcza głównie siłowni, na którą chodzi 3-4 razy w tygodniu. Stawia na ćwiczenia z lekkimi ciężarami oraz kardio. Eva Mendes uwielbia też długie spacery i jogę. Na poprawę nastroju wybiera bieganie. Twierdzi, że intensywny wysiłek pozwala jej rozwiązywać kłopoty. Często wybiera medytację, by uspokoić się, wyciszyć organizm i nabrać dystansu.

Jennifer Aniston

Hollywoodzka aktorka bardzo dba o wysportowaną sylwetkę. Biega, chodzi na pilates i jogę. Przestrzega również rygorystycznej diety 9:1. Posiłki składają się w 90% z niskokalorycznych produktów, a tylko 10% to słodkie przyjemności.

Miranda Kerr

Supermodelka stosuje trening interwałowy 4 razy w tygodniu. Zajmuje on kilkanaście minut, więc każdy powinien znaleźć na niego chwilę. Ćwiczenia składają się z wyskoków, przysiadów i wykroków. Miranda Kerr stosuje również dietę 5:2. Przez 5 dni w tygodniu zjadasz wszystko, na co masz ochotę, w nieograniczonych ilościach. Przez 2 dni ograniczasz posiłki do 2 w ciągu dnia, zjadając 25% dotychczasowego zapotrzebowania kalorycznego. W czasie „minigłodówki” należy wybierać produkty bogate w błonnik i białko.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (52 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. martucha180  11 lipca 2017 17:33

    NIc nowego – dieta i sport.

    Odpowiedz
  2. Hidari11  12 lipca 2017 13:15

    Dobrze, że znane gwiazdy propagują sport, a nie żadne głodówki albo anorektyczną dietę. Widać, że mają te ciała spracowane, a nie wychudzone. Teraz nawet modelki są wyrzeźbione, nie tylko drastycznie kościste z powodu niejedzenia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.