Sposób na piękną skórę – urządzenie EXIMIA

Marzy Ci się jędrne, smukłe ciało i nieskazitelna cera? Jest to możliwe dzięki zabiegom w poznańskim GARDENS, gdzie znajduje się jedyny tego typu aparat w Polsce. Urządzenie EXIMIA to nie inwazyjny sposób na piękną skórę.

urządzenie-EXIMIA

Z biegiem upływu lat zmienia się kondycja naszej skóry. Zegar biologiczny tyka, a nasze ciało i sylwetka traci młodzieńczy wygląd. Specjaliści wciąż poszukują efektywnych metod, niwelujących skutki upływu czasu. Na naszym rynku dostępne są różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym możemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i przywrócić skórze jędrność i blask.

 Smukła sylwetka bez cellulitu

Wiele z nich jak np. liposukcja przeprowadzanych jest radykalnymi metodami, które wiążą się z drastyczną ingerencją w tkankę skórną. Jednak nie wszystkie. Podobny efekt można zyskać poddając się mniej inwazyjnym zabiegom. Nowo otwarty salon GARDENS spa (www.gardens-spa.com.pl) dysponuje jedynym w Poznaniu aparatem EXIMIA, które bazuje na innowacyjnej, sprawdzonej klinicznie metodzie stworzonej do walki z niedoskonałościami skóry. Połączenie dwóch zaawansowanych technologii ultraporacji kawitacyjnej i endoliftu przynosi spektakularne wyniki.

Urządzenie EXIMIA wykorzystuje system dyfuzji transdermalnej, ultradźwięki i czterofazowy masaż endodermalny. Dzięki zabiegom z użyciem tego aparatu można w naturalny, bezbolesny sposób usunąć zalegającą tkankę tłuszczową. Ale nie tylko. Także pozbyć się cellulitu. Ta prosta i całkowicie bezpieczna metoda na płaski brzuch i wymodelowaną sylwetkę daje zaskakująco skuteczne rezultaty. Drenaż limfatyczny stosowany podczas zabiegów oczyszcza ciało z toksyn i poprawia krążenie oraz przepływ limfy.

EXIMIA

Idealna, młodzieńcza cera

Zabiegi z użyciem urządzenia EXIMIA oferowane w poznańskim salonie GARDENS spa przy ul. Maratońskiej obejmują również redukcję zmarszczek i poprawę owalu twarzy. Czterofazowy program endoliftu twarzy przeprowadzany podczas zabiegów ma na celu naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu, jak również dotlenienie i ponowne unaczynienie tkanek.

Dzięki temu skóra zyskuje elastyczność, mięśnie mimiczne zostają wzmocnione, a twarz nabiera idealnie wymodelowanego kształtu. Poddając się zabiegom redukującym zmarszczki uzyskamy natomiast wyraźne wygładzenie nawet głębokich bruzd. Efekty, jakie przynosi EXIMIA to zdrowo wyglądająca, odmłodzona skóra. Wystarczy tylko wybrać jeden z zabiegów ujędrniających na twarz, szyję i dekolt, żeby odczuć to a własnej skórze.

redukcja-zmarszczek-

Zobacz taże: Jak o siebie dbać ? oko w oko ze zmarszczkami


zmarszczki-wokol-oczu


Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (177 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany