Spódnica z wiosennym wzorem na przywołanie słońca

Rośliny do życia potrzebują słonecznego światła, bez którego fotosynteza byłaby niemożliwa. Podczas zimowych miesięcy, a nawet na przedwiośniu, często odnoszę jednak wrażenie, że z ludźmi jest tak samo. Na poprawę nastroju, kwietniowy rozruch i rozkwit idealna będzie spódnica z wiosennym wzorem! Na przykład w kwiaty lub w inny florystyczny deseń.

Nasza Inspirantka proponuje, by zestawić ją z bluzką z troczkiem w żółtym kolorze i niezwykle modnymi w tym sezonie akcesoriami z plecionki. W tej wersji jest to okrągła torebka-koszyk od Twinset i piękne ażurowe sandałki na wysokim obcasie marki Liu Jo. Do długiej kwiecistej spódnicy stylistka dobrała ponadto elegancki zegarek na bransoletce, krótkie, wiszące kolczyki z perłą, markowe okulary i szminkę w stonowanym, różowym odcieniu.

 

Autorką dzisiejszej Stylizacji Dnia jest magart. Gratulacje!

spódnica z wiosennym wzorem

#wiosennaspódnica

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu
#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Kup elementy tej stylizacji:

Żółta bluzka z troczkiem – bonprix, 99,99 zł

 

Sandałki z plecionki, z naturalnej skóry – Liu Jo, 689 zł

 

Torebka z ciasnej plecionki, z drewnianymi rączkami i pomponami – Twinset, 769 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (57 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  2 kwietnia 2019 19:54

    Jaki uroczy ,wiosenny zestaw.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany