Tego jeszcze nie było! Inteligentna platforma modowa Splendi.pl już w Polsce!

Zakupy online jeszcze nie były tak proste! Przyzwyczailiśmy się już, że w poszukiwaniu ubrań idealnych  surfujemy godzinami po sieci. Raz znajdujemy to, co nam się podoba, innym razem, zrezygnowani, odpuszczamy zakupy. Nie musisz już otwierać tysiąca zakładek i szukać ciuchów, które będą w Twoim guście. Inteligentna platforma modowa zrobi to za Ciebie. Poznaj Splendi.pl – platforma która wprowadzi Cię w nowy wymiar zakupów!

Spis treści:

Ile razy spotkałaś się z sytuacją, że widzisz jakąś piękną sukienkę, ale po wyszukaniu jej w Sieci, okazuje się, że jest… za droga? A co, jeśli powiemy Ci, że teraz możesz znaleźć mnóstwo podobnych modeli w niższych cenach? Zastanawiałaś się kiedyś, gdzie ktoś przypadkowo spotkany na ulicy kupił bluzkę? Ze Splendi.pl to już żaden problem! Na podstawie zdjęcia w kilka sekund wyszuka dla Ciebie podobne ubrania! Ale to tylko początek tego, co można na niej zrobić. Zobacz, co jeszcze potrafi to cudo!

Tego jeszcze nie było! Inteligentna platforma modowa Splendi.pl już w Polsce

Splendi.pl, czyli nowy wymiar zakupów online

Dzięki Splendi.pl dosłownie kilkoma klikami w ciągu kilkunastu sekund jesteś w stanie znaleźć ubranie jak najbardziej podobne do tego, którego szukasz.  Splendi.pl skraca i upraszcza drogę od inspiracji do zakupu. Co to oznacza w praktyce? Przy użyciu inteligentnej platformy modowej w kilka sekund możesz na podstawie zdjęcia znaleźć tysiące ofert ubrań w Twoim stylu i to w zupełnie inny sposób, niż robią to inne popularne wyszukiwarki obrazem.  Kiedy szukasz rzeczy podobnych, sztuczna inteligencja Splendi.pl znajdzie je dla siebie na podstawie charakterystycznych cech wyglądu. 

Zainteresowała cię któraś ze znalezionych sukienek? Klikasz na na czerwone kółka w rogu zdjęcia i w ciągu kilku sekund otrzymujesz dziesiątki podobnych do niej sukienek w różnych cenach. Wciąż to nie jest to czego szukasz?  Za pomocą 1 kliku i kilku sekund możesz wybrać sukienki jak najbardziej podobne do tej, którą oglądasz – ale w innym kolorze, wzorze czy innej długości!

Splendi.pl to coś więcej niż tylko zakupy!

Poznaliście już podstawową zaletę Splendi.pl – szybkość i trafność wyszukiwań. Ale to nie wszystko! Splendi.pl to również Twój wirtualny stylista! Pod każdym ubraniem –  lub na osobnej karcie znajdziesz rekomendacje sztucznej inteligencji proponujące pasujące ubrania, buty lub torby. Rekomendacje oparte są o tysiące wcześniej przeanalizowanych przez sztuczną inteligencję stylizacji. W chwili obecnej jest to wstępna wersja wirtualnego stylisty, a już niedługo obejrzycie wyniki prac w pełnym wymiarze.  

Wirtualny stylista na Splendi.pl - rekomendacje sztucznej inteligencji proponujące pasujące ubrania, buty lub torby

Wirtualny stylista na Splendi.pl – rekomendacje sztucznej inteligencji proponujące pasujące ubrania, buty lub torby

Inspiracje, których nigdy nie jest za wiele

Możesz także korzystać z bogatej bazy gotowych stylizacji –  zestawów ubrań, które mogą Cię zainspirować. Nie tylko możesz się zainspirować pomysłami innych stylistek, ale Splendi.pl pomoże ci stworzyć podobną stylizację z aktualnie dostępnych w sklepach ubrań.

splendi.pl - gotowe stylizacje ubrań

Splendi.pl – gotowe propozycje stylizacji

Kliknij w jedną ze stylizacji, a kiedy się powiększy, wybierz jeden z jej elementów. Sztuczna inteligencja Splendi.pl wyszuka w sklepach dla Ciebie poszczególne produkty o najbardziej zbliżonych wyglądzie. Splendi.pl wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji po to, żebyście mogli bez większego wysiłku znaleźć swoje wymarzone ubrania i dodatki!

splendi stylizacje elementy

Splendi.pl – wyniki wyszukiwania na podstawie gotowej stylizacji

Splendi.pl – jak to działa i jak rozpocząć zakupy?

💡 Znajdź na stronie głównej sekcję “Wyszukaj zdjęciem”, wgraj z dysku lub przeciągnij zdjęcie wymarzonej stylizacji w odpowiednie miejsce i kliknij “Szukaj”. Inteligentna wyszukiwarka Splendi.pl wskaże Ci propozycję ubrań, które są podobne do tego ze zdjęcia. Możesz wyszukiwać zestawienia z Pinteresta, Instagrama, możesz inspirować się największymi fashionstkami i gwiazdami. Ze Splendi.pl możesz wyglądać jak jedna z nich!

Splendi.pl wyszukuje elementy stylizacji na podstawie wgranego zdjęcia

Splendi.pl wyszukuje elementy stylizacji na podstawie wgranego zdjęcia

💡 Możesz także rozpocząć swoją przygodę w świecie mody Splendi.pl bardziej tradycyjnie – wchodząc w dział który cię interesuje i używając klasycznego filtrowania wg sklepu, marki, ceny czy koloru i w dopiero potem wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji.

Poczuj się jak stylistka na zakupach online

Korzystaj z platformy Splendi.pl jak z tradycyjnego sklepu internetowego typu marketplace – oferty wielu sklepów w jednym miejscu. Przeszukuj wygodnie bardzo bogatą ofertę najmodniejszych ubrań, butów i dodatków i wybierz coś dla siebie. Nie zapomnij, że na karcie każdego produktu, sztuczna inteligencja od razu zaproponuje ci:

  • przejście do strony z produktami, które pasują do oglądanej rzeczy
  • oraz do strony, gdzie możesz wybierać inne parametry dla szukanego ubrania –  jak kolor czy elementy kroju. Splendi.pl wyszuka dla ciebie jak najbardziej zbliżone ubrania do tego ze zdjęcia, ale z uwzględnieniem zmienionej cechy. 

💡 💡 💡 Pomocą podczas poruszania się po portalu służą także kolorowe żaróweczki! Klikaj je, aby znaleźć najlepszy dla siebie sposób zakupów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (56 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...