Speedo – Stroje kąpielowe dla zawodowca i amatora

Na zbliżający się sezon lato 2011, marka Speedo, wiodący na rynku producent odzieży do pływania prezentuje nową serię kostiumów, dedykowaną osobom zawodowo trenującym tę dyscyplinę sportową. W przeciwieństwie do strojów kąpielowych Calzedonia, które nosimy, by oczarować pozostałych towarzyszy pobytu na plaży – kostiumy Speedo przeznaczone są dla Pań aktywnych sportowo.

Kolekcja ta, skierowana jest do sportowców o różnym poziomie zaawansowania. Znajdą w niej dla siebie odpowiedni strój zarówno ci młodsi uczęszczający do szkółek pływackich jak i zawodowcy na poziomie międzynarodowym.

stroje kąpielowe speedo

Wizytówką tej linii jest fenomenalny kostium kąpielowy jednoczęściowy LZR Racer. Jest on przeznaczony do wykorzystania na zawodach. W zależności od poziomu użytkownika, strój ten jest dostępny w trzech wersjach technologicznych: COMP, PRO oraz ELITE.

Aby zminimalizować opór wody, najbardziej zaawansowany kostium do ścigania LZR Racer ELITE, charakteryzuje się w pełni zamkniętą, elastyczną i idealnie gładką strukturą.

Wykonany z bardzo lekkiego materiału LZR Pulse, jest skonstruowany tak, aby wymodelować ciało pływacza nadając mu szybkość i redukując możliwość drgania mięśni. Umożliwia to bardziej efektywną pracę podczas treningów oraz zawodów pływackich.

Speedo LZR Racer PRO wykorzystuje bardziej wytrzymałą wersję materiału LZR Pulse i tę sam krój 3D jak w modelu ELITE. Nisko-profilowa, trwała konstrukcja tworzy bardzo wytrzymały, zaawansowany technicznie kostium, o niskim oporze wody i idealnym dopasowaniu.

Gama LZR Racer COMP jest stworzona z nowego, nieprzemakalnego, szybkoschnącego materiału EnduranceSD. Materiał ten, opracowany w laboratorium wodnym Aqualab, EnduranceSD (szybkie schnięcie) jest udoskonaloną odmianą materiału Endurance. Szybko schnie pomiędzy wyścigami zachowując swój naturalny kształt.

Wszystkie trzy gamy są dostępne w wersji męskiej – Jammer oraz damskiej- Recordbreaker Kneeskin i Recordbreaker.

Linia sportowa dla celów treningowych zawiera również Pinnacle – kostiumy treningowe dla mężczyzn i kobiet. Stroje te o podobnym kroju i precyzyjności, co LZR Racer dają również zadowolenie i komfort bezpiecznego finiszu Podczas treningów.

Dodatkowo, kostiumy treningowe we wzory i splity wykonane są z materiału Endurance+, który jest odporny na chlor i odkształcenia, dzięki czemu jest on bardziej trwały.

Gama sportowa zawiera 2 kolekcje: Elite i Team, które dostępne są w sezonowych wzorach i kolorach.

Inspiracja ruchem i szybkością została ukazana w kolekcji Elite poprzez użycie intensywnych kolorów takich jak: neonowy błękit, jagodowy i różowy, w połączeniu z morskim błękitem.

Tymczasem kolekcja Team będzie obchodzić XIV Mistrzostwa Świata FINA, odbywające się w dniach od 16 do 31 lipca 2011 roku w Szanghaju (Chiny). Kolekcja zawiera wyjątkową edycję Speedo LZR Racer Comp z jubileuszowym nadrukiem. Dominować będą barwy: homarowy czerwony ( kolor uznawany za szczęśliwy w Chinach) i złoty retro na czarnym tle oraz granatem i turkusem, wodna zieleń ze złotym retro nadrukiem.

Dostępne w duecie z szeroką gamą produktów uzupełniających (między innymi okularki Speedsocket używane przez Michaela Phelpsa), LZR Bonded czy też czepki pływackie Aqua-V

i pomoce treningowe BioFUSE, gama Speedo?s Performance oferuje odzież do pływania
i sprzęt dla tych, którzy biorą pływanie na serio.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany