Soraya, IDEAL BEAUTY: seria hydro-kremów

Kolejna nowość od marki Soraya to seria Ideal Beauty, w której znajdziemy m.in. linię lekkich hydro-kremów. Kremy te posiadają wyjątkową lekką, żelową konsystencję. Zawartość wody –  80% – powoduję, że wchłaniają się one  natychmiast i nie pozostawiają tłustej czy lepkiej powłoki na skórze.

kom.idea beauty1

Unikalna formuła Hydro-Kremów zatrzymuje wodę w skórze do 6 godzin, gwarantując efekt miękkiej i gładkiej skóry na dłużej. HYDRO BLOCK COMPLEX z kwasem hialuronowym natychmiast nawilża i wygładza, dzięki czemu Twoja cera już od pierwszego użycia wygląda atrakcyjniej. AQUA24 zapewnia optymalne i długotrwałe nawilżenie skóry.

W skąłd serii wchodzi:

Hydro-krem do cery tłustej i mieszanej, który nawilża i natychmiast poprawia wygląd cery: matuje i maskuje pory. Efekt bibułki matującej utrzymuje się aż do 12 godzin. Cena ok. 23 zł/50 ml.

Hydro-krem do cery suchej i wrażliwej, zwiększa nawilżenie skóry – średnio o 40%, dzięki temu daje przyjemny efekt kojącej maseczki. Cena ok. 23 zł/50 ml.

soraya-ideal-beauty-na-dzieńHydro-krem do cery normalnej i mieszanej, równie intensywnie nawilża do, a jednocześnie wygładza. Cena ok. 23 zł/50 ml.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (151 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...