Solar wiosna-lato 2012 – energetyczna kolekcja pełna pasji i koloru

Solar w sezonie wiosna/lato 2012 stawia na soczyste kolory, charakterystyczne wzory i naturalne tkaniny. Energetyczna, pełna pasji i koloru kolekcja czerpie z trendów sezonu, pozostając stale  w zgodzie ze swoim własnym, wyrazistym i uznanym stylem podkreślającym kobiecość, subtelność i naturalność. Motyw graficzny, który szczególnie przykuwa uwagę w ostatniej kolekcji marki Solar to paski.

Solar wiosna-lato 2012

Zestawienia kolorystyczne tego wzoru  to z jednej strony tradycyjne połączenie czerni z bielą lub letni motyw bieli  łączonej z granatem – nowością w tym klasycznym połączeniu jest pojawienie się beżu w miejsce bieli. Mocno widoczny jest kolor żółty łączony najchętniej z szarościami w spokojniejszej odsłonie, a w tej bardzo energetycznej wersji towarzyszy tropikalnej zieleni, różowi i słonecznemu pomarańczowemu. Połączeni pomarańczowego z zielenią, tym razem głęboką i ciemniejszą, z elementami czerni i beżu to również widoczne w tej kolekcji zestawieni.

Solar wiosna-lato 2012

Przeważają paski poziomie, ale znajdziemy również tuniki za paskami pionowymi czy swetry łączące pion z poziomem, jak i ukośnym ułożeniem wzoru. Różne są także grubości pasków, od bardzo szerokich i wtedy najczęściej zestawiane są ze sobą dwie, spokojniejsze barwy, po sukienki, spódnice i tuniki licznie zapełnione drobnymi wielokolorowymi paskami.

Solar wiosna-lato 2012

Ciekawym i zaskakującym motywem jest występowanie pasków jako tła dla innego, mocnego akcentu: cytryny, kolorowego kwiatu, czy elementów graficznych.

Solar wiosna-lato 2012

Paski są oczywiście obecne również w dodatkach. Kolory na bransoletach i  koralach układają  się w nieregularne pasy o różnym nasyceniu barwy, a w torebkach znajdziemy  biało niebieski  marynarski worek, jak i kopertówkę w kształcie kolorowego wachlarza. Paski zdobią letni kapelusz, jedwabne szala i apaszki.

Solar wiosna-lato 2012

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (160 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  3 lutego 2012 15:09

    ja chcę wiosnę, jakie ciepłe kolorki, cytrusy na koszulkach… eh a tu za oknem -15C :((( chcę lato i takie ciuszki wreszcie, a nie kozuchy ;P

    Odpowiedz
  2. optymistka  5 lutego 2012 08:45

    ja też już protestuję. Tu same ładne, letnie kolekcje a u nas taka zima…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany