Zarażaj optymizmem! Soczysty żółty i inspirująca geometria w jednej stylizacji

Wiosną musi być pozytywnie! O dobrym nastawieniu przypominać ma nam budząca się do życia przyroda, a także słońce, które co rusz raczy nas przyjemnymi ciepłymi promieniami. Na nos zakładamy boskie przeciwsłoneczne okulary, a jeśli chodzi o pozostałe elementy stylizacji – niech cieszą się razem z tobą. Nie da się łatwiej wyrazić tej radości jak kolorem właśnie. A w związku z tym proponujemy soczysty żółty, który jest jednym z najmodniejszych kolorów tej wiosny. Każdemu w nim do twarzy!

Nasza Inspirantka postawiła na ciekawy krótszy krój płaszcza właśnie w niezwykle soczystej, żółtej barwie. Wybrała dokładnie Aspen Gold – czyli kolor wyrazisty, który ożywi każdy look. Potraktowane słonecznym kolorem zostały również figury geometryczne, które zdobią kontrastującą z okryciem wierzchnim sukienkę. Kontrastują, bowiem pojawiają się na pięknym połączeniu chabru i granatu. Elegancki wydźwięk stylizacji podkreślają piękne czółenka na niskim słupku, muśnięte złotem. A także opływająca w bogactwa torebka i złota biżuteria.

W dzisiejszych Trendach Dniach postanowiliśmy wyróżnić magart. Serdeczne gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  28 marca 2019 19:34

    Jaka wiosenna ładna stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany