Sneakersy z „Gry o Tron”. Adidas przygotowuje kolekcję, która przeniesie was do Westeros

Zagorzali fani „Gry o tron” z pewnością każdej nocy śnią o wielkim romansie Danereys i Jona Snowa. Aby śledzić ich dalsze losy muszą jednak zaczekać do przyszłego roku, kiedy to zaplanowano premierę najnowszego sezonu. Dokładny miesiąc nie jest zupełnie znany, znana za to jest data wypuszczenia na rynek nowej kolekcji sneakersów Adidas inspirowana serialem właśnie. Kupimy je w kwietniu 2019, a serię otworzą ognisto-czarny model dedykowany rodowi Targaryen, a więc i Matce Smoków.

Fani jednego z najbardziej kultowych seriali w historii z niecierpliwością czekają aż HBO wyemituje 8 już sezon. Mowa, rzecz jasna o „Grze o Tron”, którego premierę zapowiedziano na przyszły rok. Korzystając z nastrojów wielkiego oczekiwania, po którym nastąpi euforia związana z emitowaniem kolejnych odcinków, jedna z najbardziej znanych marek obuwniczych wypuści na rynek wyjątkowy produkt. Będą to sneakersy z „Gry o Tron” stworzone przez projektantów Adidasa specjalnie dla fanów serii. 

Sneakersy z „Gry o Tron”. Adidas przygotowuje kolekcję, która przeniesie was do Westeros

Model adidasów ultraBoost jest prawdziwym hitem w ostatnich sezonach. Triumfy w świecie seriali święci od kilku lat natomiast „Gra o Tron”, wielka produkcja HBO. Z pewnością gdyby oba te hity połączyć można osiągnąć spektakularny efekt. A pokusiła się o to marka Adidas, która w okolicach premiery najnowszego sezonu, a dokładniej w kwietniu przyszłego roku chce wypuścić na rynek sneakersy inspirowane tą właśnie produkcją. Na pierwszy ogień, i to dosłownie, bo utrzymane są w czerwonej kolorystyce, zostaną wystawione ultraBoosty „House Targaryen Dragons”. Jak sama nazwa wskazuje, to model nawiązujący do rodu Targaryenów.

Następne w kolejce będą buty, które również swoją kolorystyką nawiążą do znanych w „Grze o Tron” rodów. Dlatego też swojego modelu na pewno doczekają się też  Starkowie, Lannisterowie, Nocna Straż oraz Biali Wędrowcy. 

 

Sneakersy z „Gry o Tron” będą hitem?

Czy modele nawiązujące do słynnego serialu staną się hitem? Jest na to dość duża szansa, bowiem fanom serialu z pewnością spodoba się sam pomysł i chętnie włożą obuwie ukochanego rodu. Wyjątkowość podkreślą też bez wątpienia wkładki koniecznie opatrzone pochodzącym z serialu logiem. To jednak nie wszystko. W przypadku modelu, który pojawi się na rynku jako pierwszy, na pięcie doszyta zostanie niewielka metka. Zostanie opatrzona napisem „fire and blood”. Jednak nie o sam wizerunek chodzi, a jak wiadomo ultraBoosty są ultra wygodne. Komfort chodzenia z pewnością również wpłynie na wybór tego typu obuwia.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (103 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...