Śmieszne życzenia na dobranoc – co napisać bliskim, by poprawić im humor przed pójściem spać?

Życzenia na dobranoc często mają postać wierszyków czy słów płynących od serca, które wywołują wiele wzruszeń. Choć nie każdy pamięta o ich wysłaniu bliskim to chyba nikt nie ma wątpliwości, że otrzymanie takiej wiadomości jest niezwykle miłe. Dziś podpowiemy Wam jak mogą wyglądać śmieszne życzenia na dobranoc, które wywołają uśmiech na twarzy obdarowanymi nią osobę jeszcze zanim uda się na nocny odpoczynek.

Spis treści:

odpoczynek w łóżku

Zabawne życzenia na dobranoc z pewnością poprawią humor przed snem/Fot. senivpetro, Freepik

Czego można życzyć na dobranoc?

Standardowe życzenia na dobranoc jakie wszyscy znamy zwykle fokusują się wokół tematu odpoczynku i pięknych snów. Wysłane w formie krótkiej wiadomości, wierszyka czy grafiki opatrzonej opisem świetnie spełniają swoją funkcję sprawiając, że osobie która je otrzyma zrobi się cieplej na sercu. Taki miły akcent tuż przed pójściem jest wyrazem pamięci o członku rodziny czy bliskim znajomym, buduje relacje i pokazuje, że myślimy o danej osobie nawet pod koniec dnia. Śmieszne życzenia na dobranoc równie dobrze spełniają swoją rolę, a dodatkowo mogą wywołać uśmiech na twarzy jeszcze zanim obdarowana taką wiadomością osoba pójdzie spać. Śmiech to zdrowie, zatem warto poprawiać sobie humor o każdej porze dnia… także w późno wieczornych godzinach!

śpiąca para

Wiadomość na koniec dnia może sprawić bliskim radość/Fot. Freepik

Poszukujesz życzeń na dobranoc pod postacią wierszyków miłosnych dla ukochanego czy tych uniwersalnych, które można wysłać znajomym lub rodzinie? Koniecznie sięgnij do lektury poniższego artykułu, gdzie znajdziesz wiele inspirujących pomysłów:

Jakie życzenia na dobranoc napisać?

Śmieszne życzenia na dobranoc to świetny pomysł pod warunkiem, że osoba która je otrzyma ma spore poczucie humoru, a także dystans do siebie. Ich tematyka jest różnorodna, więc jest w czym wybierać. Wiele z poniższych przykładów sprawdzi się w przypadku osób, które lubią się śmiać…także sami z siebie! Zobaczcie jak mogą wyglądać tego typu wiadomości:

Mam nadzieję, że Twoje sny będą tak słodkie jak łakocie, które dziś przed zaśnięciem jadłeś w łóżku. Dobranoc!

Już dość późno, więc naciskaj już więcej „zobacz kolejny odcinek’ na Netflixie i daj swoim oczom trochę odpocząć. Śpij dobrze! Dobranoc!

Proszę nie pojawiaj się dziś w moich snach, bo nie chcę mieć koszmarów. Dobrej nocy!

Ponoć niektórzy ludzie potrafią zasnąć bez telefonu w dłoni. Przekonaj, czy jesteś jednym z nich. Solidnego odpoczynku!

Mam nadzieję, że Twoje sny dzisiaj będą pełne najpiękniejszych aniołów. Nie śnij jednak o nich codziennie, bo to wejdzie Ci w nawyk, a ja nie jestem dostępna każdej nocy. Dobranoc kochanie!

Dzisiejszy dzień był kolejnym testem, który zdałeś pomyślnie i przeszedłeś dalej. Teraz odstresuj się i odpocznij. Pięknych snów! Dobranoc!

Noc się zbliża więc, życzę Ci aby Twoje sny były tak piękne, jak sezonowe wyprzedaże. Niech tak jak one przynoszą radość, satysfakcję oraz uśmiech na twarzy dając kopa do działania na następny dzień.

Twoje łóżko ma nadprzyrodzone moce i właśnie wzywa Cię do siebie. Posłuchaj go i wyłącz już telewizor czy komputer. Pięknych snów!

Cześć Przyjacielu, proszę idź dziś spać zanim telefon znów upadnie Ci na twarz. Dobranoc!

Liczenie owiec nie pomaga Ci zasnąć? Licz zatem leniwce! Gwarantuję Ci, że zaśniesz zanim dojdziesz do dziesięciu. Dobrej nocy!

Noc to świetny czas na nałożenie regenerującej maseczki? Po jakie sięgnąć? Sprawdź:

maska do spania na oczy

Życzenia na dobranoc na wesoło sprawdzą się w przypadku osób z dużym poczuciem humoru/Fot. irina_burakova, Freepik

Śmieszne życzenia na dobranoc w formie MMS

Zabawne życzenia na dobranoc to świetna alternatywa dla wierszyków „do poduszki”. Jeśli dodatkowo wiadomość zawiera dopasowaną do treści grafikę mamy gotowy przepis na wywołanie u osoby, do której kierujemy wiadomość  szerokiego uśmiechu na twarzy. Zobaczcie jak mogą wyglądać takie obrazkowe życzenia z przymrużeniem oka:

śmieszne życzenia na dobranoc

śmieszne życzenia na dobranoc

Po nocy możesz bliskiej osobie złożyć także życzenia na dzień dobry, które uświetnią jej poranek. Zobacz jak mogą wyglądać:

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 2,50 z 5)
zapisuję głos...