Śmieszne zdjęcia zwierząt to idealny sposób na poprawę humoru. Zobacz jeża, którego widok wywoła uśmiech na Twojej twarzy

Wstałaś dzisiaj lewą nogą? Wszystko dookoła Cię drażni? Popadłaś w lekką melancholię i zupełnie nie wiesz czemu? Każdej z nas zdarza się gorszy dzień – czasem to wina hormonów, a czasem niewyspania. Powodów takiego nastroju jest wiele, tak samo jak sposobów radzenia sobie ze złym humorem.

Jesień i zima to pory roku, które choć na swój sposób piękne, wywołują w nas tęsknotę za wypełnionymi słońcem, letnimi dniami. Trudniej nam utrzymać dobry humor i wciąż usilnie szukamy sposobów, by uśmiech nie schodził nam z ust. Jednym wystarczy kubek aromatycznej kawy, a drudzy potrzebują spotkania z życzliwą osobą. Pewne triki są uniwersalne i sprawdzają się w każdym przypadku. Tak jest ze zdjęciami rozkosznych dzieci i słodkich, malutkich zwierząt. Fraza śmieszne zdjęcia zwierząt była wyszukiwana ponad 8 milionów razy, co świadczy o tym, jak chętnie takie fotografie oglądamy.

fot. pixabay.com

Śmieszne zdjęcia zwierząt to idealny sposób na poprawę humoru. Zobacz jeża, którego widok wywoła uśmiech na Twojej twarzy

Najczęściej oczywiście oglądamy koty i psy, co rusz w nowych, zaskakujących odsłonach. Bardzo często obiektem są po prostu nasze pupile, które, niczym paparazzi, lubimy „złapać” w jakiejś śmiesznej sytuacji. Ale ostatnio dużą popularnością cieszy się niepozorny, malutki jeż. Okazuje się, że zwierzątko ma w sobie potencjał aktorski i komiczny – potrafi wcielić się w różne, życiowe role! Niczym rasowy model przybiera pozy i miny. Wielki talent i charyzmę dostrzegła w tym maleńkim, kolczastym stworzeniu pewna fotografka – Eremina Elena. Stworzyła projekt, który obrazuje codzienność jeży. Sytuacje, w których zostały sfotografowane przypominają scenki wzięte z naszego życia – i okazuje się, że całkiem dobrze się w nich odnajdują!

Oto zdjęcia, które poprawią Ci humor:

I jak? Czy pojawił się uśmiech na Twojej twarzy? Mamy nadzieję, że tak!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (151 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  31 października 2019 12:50

  Rzeczywiście bardzo śmieszne zdjęcia.

  Odpowiedz
 2. A. czy  31 października 2019 17:34

  Urocze zdjęcia 🙂

  Odpowiedz
 3. Skosa Sandra  31 października 2019 20:03

  Śliczne zdjęcia.

  Odpowiedz
 4. Wusia  31 października 2019 20:42

  Śliczoty!

  Odpowiedz
 5. janka1312  31 października 2019 21:42

  a mi tak jakoś zrobiło się żal tych zwierzaków…

  Odpowiedz
  • zdolnabestia  1 listopada 2019 23:01

   Mi również. Nie uśmiechnęłam się podczas oglądania. Jeże powinny żyć w lesie, a nie być przebierane i męczone.

   Odpowiedz
 6. j.dudek71  6 listopada 2019 16:41

  Tak,ich miejsce jest w lasach i na łąkach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany