Smażing plażing puszcza oko w kierunku lat 60.

Temperatury za oknem nie pozwalają nam myśleć o niczym innym niż piaszczysta plaża, na  której nasz skóra zaczyna nabierać brązowego koloru, a także o chłodzącej wodzie, w której kąpiel doskonale relaksuje. Skoro obrałyśmy już cel wakacyjnych podróży przyda nam się jeszcze strój kąpielowy. Od kilku sezonów moda widzi nas również w tych jednoczęściowych, nierzadko stylizowanych na lata 60. – gdy już czasy pozwalały pokazać nieco więcej, a jednak nie wszystko, jak dziś.

W takim stroju jak ten kąpała się Marilyn Monroe. Jednoczęściowy marszczony czerwony kostium zaczepiony o szyję pięknie podkreśla kobiece kształty. Takie kroje, z wyraźnie zabudowanym dołem, noszono właśnie w latach 60. Trzeba przyznać jednak, że patrząc na ów wzór, może być on równie sexowny jak dół od bikini. Na głowę trafił natomiast urokliwy kapelusz ze wstęgą. W tym sezonie do looku plażowego należy też dołączyć brokatowe klapki lub sandały, a także plecioną torbę.

Na początek gratulujemy justi912

stylizacja z czerownym strojem kąpielowym w stylu lat 60. i słomkowym kapeluszem

#Plażingsmażing

 

Druga Inspirantka również wybrała kostium jednoczęściowy, piękny niebieski niczym morskie fale. Klasyczny i zabudowany, zwraca jednak uwagę na niesztampowe marszczenie pod biustem. Na głowie koniecznie ląduje hit tego sezonu czyli słomkowy kapelusz. Kostiumowi towarzyszy natomiast piękna zwiewna tunika plażowa z orientalnym motywem i skąpana w podkreślającej opaleniznę bieli.

Punkty trafiają również do fionki. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja z niebieskim kostiumem jednoczęsciowym i białą tuniką

#Plażingsmażing

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...