Ślubne fryzury, które sprawią, że będziesz najpiękniejszą panną młodą

Wiosna i lato to czas ślubów i wesel. Piękna pogoda sprzyja ich organizacji, a także pozwala na eksperymentowanie z fryzurami, które raczej nie są narażone na zimne powietrze i porywisty wiatr. Jak uczesać się zgodnie z trendami na ten najważniejszy dzień w życiu? Podpowiadamy!

Stylizacja każdej panny młodej, oprócz białej sukni opiera się również na  pięknej fryzurze. Aby ją stworzyć, warto zainspirować się aktualnie panującymi trendami, a także postawić na komfort i wygodę. W końcu to będzie twój najważniejszy dzień w życiu! Na szczęście wybór uczesania nie należy do najtrudniejszych, bowiem styliści fryzur stawiają głównie na naturalne piękno, a także indywidualność, którą każda z nas w sobie nosi. Wraz z kolekcją I.DOO od KEVIN.MURPHY stworzysz nieszablonowe, a jednocześnie nawiązujące do klasyki i panujących trendów ślubne fryzury. Oto kilka propozycji.

Ślubne fryzury, które sprawią, że będziesz najpiękniejszą panną młodą

Ślubne fryzury, które sprawią, że będziesz najpiękniejszą panną młodą. Inspiracje według marki KEVIN.MURPHY

 

Bohemian girl

Bohemian style wiedzie w modzie ślubnej już kolejny sezon. To gwarancja stworzenia nonszalanckiego, a przy okazji niewymuszonego i kobiecego looku. W tych propozycjach królują włosy niezwiązane, a ewentualnie delikatnie spięte, które wcale idealnie się nie układają, a wręcz przeciwnie – dobrze gdy są zmierzwione (oczywiście w granicach rozsądku). Dzięki temu pojawiają się zmysłowe fale, które dodają całości dozy naturalności. Dla efektu polecamy na włosy nałożyć produkty zwiększające objętość. Doskonałym towarzystwem dla włosów w stylu bohemian girl są oczywiście kwiaty – np. w formie wianka. Użyj kosmetyku ANTI.GRAVITY.

W stylu vintage

W czasie ślubu bajecznie prezentuje się także asymetria – a najlepiej pod postacią fali  przenoszącej nas w lata 20. Wystarczy, że fryzura zostanie zaczesana w jedną stronę. W ten sposób uzyskamy romantyczny look, a do tego ponadczasowy i elegancki. Włosy wymagają tylko delikatnego utrwalenia i gotowe. Tutaj również włosy nie mogą być idealne. Użyj kosmetyku SESSION.SPRAY.FLEX.

 

Klasyka i nowoczesność

Myśląc o modzie ślubnej, wiele kobiet decyduje się na klasyczne rozwiązania. Wśród nich należy wymienić m.in. eleganckie koki – zawsze kobiece i eleganckie. A królują zwłaszcza na weselach kiedy w szalonym tańcu liczy się też wygoda. Styliści marki KEVIN.MURPHY proponują upięcia w stylu á la Maria Antonina przekształcone w pełne luzu i swobody fryzury. Powinniśmy podkreślić ich miękkość i naturalność. Użyj produktu np. DOO.OVER.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (154 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...