Ślub na wysokości kilkuset metrów – zobacz niezwykłe zdjęcia!

Mówi się, że ślub to nie tylko piękne, ale też bardzo stresujące wydarzenie dla pary narzeczonych. Ryan Jenks i Kimberly Weglin – państwo młodzi z Kalifornii swoim pomysłem przenieśli jednak zwykłe podenerwowanie towarzyszące przysiędze na inny poziom. Zobacz ich „ekstremalny” ślub na wysokości kilkuset metrów nad skalistym kanionem!

Niektóre pary uważają, że samo powiedzenie sobie: „tak” to trochę za mało i starają się stworzyć takie okoliczności, by mieć znacznie więcej powodów do zapamiętania dnia swoich zaślubin. Śluby pod wodą, podczas skoku ze spadochronem i na pokładzie samolotu to coraz częstsze rozwiązania wybierane przez pary, które kochają przygody i adrenalinęRyan Jenks i Kimberly Weglin postawili na ślub na wysokości kilkuset metrów nad pustynnym kanionem w stanie Utah. Przedstawiamy niezwykłe zdjęcia z tej ceremonii!

Ślub na wysokości kilkuset metrów – zobacz niezwykłe zdjęcia!

Ryan Jenks i Kimberly Weglin to miłośnicy sportów ekstremalnych, którzy postanowili, że zawiązanie węzła małżeńskiego odbędzie się dokładnie w tym miejscu, w którym się w sobie zakochali, i w którym wcześniej doszło do zaręczyn – pustynnym kanionie w stanie Utah, niedaleko miasta Moab. Jak wyjaśnia panna młoda: „to miejsce reprezentuje pewność siebie, miłość i potęgę życia – energię, którą pragnę się otaczać i którą chcę wnieść do naszego małżeństwa.”

Jak się za chwilę przekonacie, dojście do miejsca składania przysięgi było dla obojga młodych prawdziwym wyzwaniem (pan młody przeszedł nad kanionem, balansując na linie!).  Pannie młodej towarzyszyły druhny, a jej przyszłego męża eskortowała grupa przyjaciół, która razem z nim wkroczyła na kolorową plandekę z siatki, przypominającej sieć pająka. W tej sytuacji naprawdę trudno byłoby uciec „sprzed ołtarza”!

Oprócz zdjęć na zawieszonym w powietrzu linowym podeście, para młoda zapozowała do kilku portretów, stojąc na stromych skalnych urwiskach. Na szczytach wzniesień fotografowali się również goście. Efekty robią wrażenie!

 

Zobaczcie, jak wyglądał zapierający dech w piersi ślub na wysokości:

A czy Wy marzycie o ślubie w ekstremalnych albo po prostu niezwykłych okolicznościach? Gdzie najchętniej dokonałybyście zaślubin z ukochanym? A może macie już za sobą podobne doświadczenia? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

 

Interesuje Cię tematyka ślubna? Więcej inspiracji znajdziesz w poniższych artykułach:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (171 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Ewcia  24 stycznia 2018 07:57

  Robi wrażenie!

  Odpowiedz
 2. Alluska12  24 stycznia 2018 09:43

  Ostatnie zdjęcie jest przepiękne! Jeżeli chodzi o sam pomysł to co komu w duszy gra 🙂 Myślę, że dla każdej pary ich ślub był niesamowitym przeżyciem, bez względu na miejsce, w którym się odbył 🙂 Pomysł na pewno oryginalny i ciekawy.

  Odpowiedz
 3. martucha180  24 stycznia 2018 09:57

  Młodzi czuli się jak w niebie. Przepiękny ślub i cudowny welon!

  Odpowiedz
 4. ewalub  24 stycznia 2018 10:05

  Co za pomysł. Zdjęcie piękne 🙂 Ciekawe ile kosztuje taka przyjemność?

  Odpowiedz
 5. Aneta  24 stycznia 2018 11:45

  Wow! *_*

  Odpowiedz
 6. Hidari11  24 stycznia 2018 12:46

  na taki ślub musiałabym wziąć kredyt, ale wspaniały pomysł, ja bym czegoś takiego nie wymyśliła. Piękne miejsce i na pewno wspaniałe wspomnienia po tym przeżyciu im pozostaną.

  Odpowiedz
  • Hidari11  24 stycznia 2018 12:48

   i zapomniałam dodać, że sukienka cudna. Jak będę kiedyś wybierać swoją, to z pewnością pójdę ze swym gustem w podobną stronę.

   Odpowiedz
 7. gabi  24 stycznia 2018 14:55

  Piękny ślub

  Odpowiedz
 8. agasam9  24 stycznia 2018 22:49

  przerost formy nad treścią 🙂

  Odpowiedz
 9. Kathe  24 stycznia 2018 23:35

  Odlotowe szaleństwo. I suknia piękna

  Odpowiedz
 10. Uśmiechnij się :)  25 stycznia 2018 20:45

  Czy ja dobrze widzę, że panna młoda ma na welonie wyhaftowane swoje „nowe” inicjały? Niezła dbałość o szczegóły. Pomysł z takim ślubem uważam za fajny, gdybym miała wymyśliłabym coś równie szalonego 😉

  Odpowiedz
 11. Aromer0209  26 stycznia 2018 21:23

  Ostatnie zdjęcie świetne

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany