Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Garść ciekawostek!

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami! Media z niecierpliwością czekają na wielkie wydarzenie, śledząc każdy krok pary. Jeśli i Wy jesteście ciekawe, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł i śledźcie National Geographic! W dwie majowe soboty kanał wyemituje dokumenty o burzliwym życiu Harry’ego oraz przygotowaniach do Royal Wedding.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle budzi ogromne emocje, nie tylko wśród Brytyjczyków! Wszyscy zastanawiają się, jak w wyjątkowym dniu będzie wyglądać panna młoda, ilu gości pojawi się na weselu i czy na uroczystości pojawi się królowa. Oto wszystko, co warto wiedzieć o ślubie brytyjskiego księcia i amerykańskiej aktorki! Skandale, szczegóły i podpowiedź, co warto obejrzeć, by dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej parze. Zapraszamy do lektury!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

mat. prasowe National Geographic

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle: skandale

Przed uroczystością nie brakuje skandali. Najpierw w Internecie pojawiły się rozbierane zdjęcia Meghan, a później biografię narzeczonej księcia Harry’ego napisał Andre Morton. W publikacji pokazano młodą kobietę jako osobę o wielkiej ambicji, która chce być „Dianą 2.0”. Niedawno brat Meghan Markle napisał do księcia Harry’ego list, w którym namawia go do odwołania ślubu. Im bliżej ślubu, tym więcej pojawia się kontrowersji. A co warto wiedzieć o samej ceremonii?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle: szczegóły uroczystości

Niedawno sekretarz rodziny królewskiej wydał oświadczenie, w którym ujawniono szczegóły ceremonii. Ślub odbędzie się 19 maja o godzinie 12 w kaplicy St. George na terenie rezydencji królewskiej w Windsorze. Po uroczystości państwo młodzi udadzą się do zamku, gdzie odbędzie się wesele.

Przed ceremonią rodzice Meghan mają spotkać się z rodziną królewską. Markle nie będzie miała jednej świadkowej, gdyż „ma grupę bardzo bliskich przyjaciół i nie chce wybierać jednej osoby”. Harry panuje zaangażować w uroczystość członków rodziny księżnej Diany. W ceremonii będą uczestniczyć brat Diany Charles Spencer oraz 2 jej siostry – Jane Fellowes i Sarah McCorquodale.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

W wyjątkowej uroczystości ma wziąć udział 600 gości, a ślub będzie transmitowany przez stacje telewizyjne. Podobno wśród zaproszonych są Serena Williams i David Beckham.

Panna młoda podobno powie księciu sakramentalne „tak” w sukni Ralpha & Russo, a za kreację zapłaci rodzina Harry’ego.  Meghan do ołtarza ma poprowadzić mama.

Być może królowa nie weźmie udziału w uroczystości. Elżbieta II jest głową kościoła anglikańskiego, więc nie wypada, by pojawiła się na ślubie księcia z rozwódką. Możliwe jednak, że brytyjska monarchini dla ukochanego wnuka zrobi wyjątek.

Podobno weselny tort będzie o smaku cytryny i dzikiego bzu, pokryty kremem oraz ozdobiony świeżymi kwiatami. Mówi się też, że pierwszy taniec pary będzie inny niż wszystkie. Harry i Meghan zatańczą do wielkiego hitu Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”.

https://youtube.com/watch?v=eH3giaIzONA%3Frel%3D0

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

 

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle: dokumenty warte zobaczenia

W maju National Geographic pokaże 2 ciekawe dokumenty: „Harry – książęce życie” (19.05., 21:00) i „Królewskie wesele” (26.05., 21:00).

Pierwszy opowiada o tym, jaki wpływ na księcia miała tragiczna śmierć matki, ale też takie wydarzenia jak ślub księcia Karola z Camillą Parker Bowles, czy głośne wesele jego brata z Kate Middleton. Przypomina też o burzliwym życiu Harry’ego i jego przemianie z czarnej owcy w szanowanego arystokratę.

Drugi dokument pozwoli znaleźć się w samym sercu przygotowań do ślubu Harry’ego i Meghan. Pozwoli sprawdzić, ile pracy wymaga stworzenie odpowiedniej oprawy dla sakramentalnego „tak” w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Interesujecie się kolejnym Royal Wedding? Będziecie oglądać transmisję ślubu Harry’ego i Meghan? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (185 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...