„Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz” – premiera książki. Zapraszamy na spotkanie z autorką

Już 28 Październiku w najbardziej prestiżowej restauracji w Poznaniu – Egoist, znajdującej się w kompleksie biznesowym City Park, odbędzie się premiera najnowszej książki Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego, którzy połączyli siły i przy udziale Artura Górskiego wspólnie napisali najbardziej sensacyjny tytuł roku „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz”. Podczas spotkania Monika Banasiak opowie o kulisach powstawania książki, odpowie na wcześniej nie zadane i dopowiedziane pytania, tak szczerze jak jeszcze to nie miało miejsca. Organizatorzy spotkania obiecują moc wrażeń, a także liczne niespodzianki, których z pewnością nikt się nie spodziewa. Udział w spotkaniu, które odbędzie się 28.10.2017 o godzinie 18:00 w restauracji Egoist jest bezpłatny.

„Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz" - premiera książki.

Jednak to nie koniec zaskakujących informacji dotyczących premierowego spotkania, specjalnie na tą okazję organizatorzy wraz z szefem kuchni Egoist przygotowali możliwość wzięcia udziału w prywatnej kolacji z Moniką Banasiak, podczas której serwowane będą najlepsze kulinarne specjały takie jak np. małże św. Jakuba, tatar z sarny, czy też polędwica z jelenia. Podczas kolacji autorka książki nie tylko osobiście wręczy gościom książki wraz z osobistą dedykacją, ale także odpowie na pytania, które wciąż pozostają bez odpowiedzi…

Koszt udziału w prywatnej kolacji wraz z dwoma książkami „Królowa Mafii” oraz „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz” wraz z siedmiodaniową kolacją wynosi 250 PLN, zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem [email protected] lub [email protected] ilość miejsc jest ograniczona.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (125 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany