Słoneczne aleje. Wiosenna stylizacja z żółtym swetrem

Nadejście wiosny zawsze kojarzę instynktownie z kolorem żółtym. Odcieniem ranników zimowych, złocistych krokusów i środkowej części drobno kielichowych zawilców oraz, oczywiście, promieni słońca. Nawet przy niedostatku pożądanej pogody i ciepła rekompensuję więc sobie ich brak, sięgając po żółte elementy stylizacji, tak jak nasza Inspirantka. 

Zestaw wyróżniony w dzisiejszych Trendach Dnia za swoją dominantę przyjął właśnie cienki sweterek w odcieniu intensywnej żółci od Zalando Essentials. Stylistka zestawiła go z modnymi, materiałowymi spodniami w czarno-biało-zieloną kratkę marki bonprix i czarnymi skórzanymi czółenkami Lasocki na obcasie. Dodatki to minimalistyczna czarna kopertówka od Calvina Kleina i elegancki zegarek z biżuteryjną tarczą marki Just Cavalli. Całość prezentuje się bardzo szykownie, a jednocześnie – z uwagi na kolor – wprost zaraża optymizmem. taki outfit chętnie założyłybyśmy do pracy już za kilka tygodni. Na wszelki wypadek nie zaszkodzi jednak zabrać ze sobą wiosenną kurtkę i podręczną, ale sprawdzoną parasolkę!

Autorką wyróżnionej stylizacji jest -lena-. Gratulujemy!

#wiosnawmieście

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
 
#wiosnawmieście
#springstripes
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany