Słońce i kurz. Inspirujące stylizacje na festiwal pod gołym niebem

Stylizacje na festiwal to ogromne pole do popisu dla wszystkich fashionistek. Dobrze poczują się w tej dziedzinie zarówno miłośniczki klasycznych i praktycznych rozwiązań, jak i romantyczne dusze czy urodzone ekscentryczki. Dziś wybraliśmy dla Was dwa outfity wprost stworzone dla dziewczyn z fantazją, kochających dalekie wypady i ceniących sobie piękno natury. Sprawdźcie same!

Pierwszy zestaw jest utrzymany w stylu boho, a jego bazę stanowi biała sukienka z koronkowym wykończeniem, odsłaniająca ramiona. Finezji dodają jej retro sandałki na platformach, pleciony kapelusz, świetnie chroniący przed intensywnym słońcem i ażurowa kamizelka nawiązująca do dzierganych hippisowskich narzutek. Całość uzupełnia efektowna biżuteria, ruszająca się na wietrze i podczas tańca oraz okrągła torebka typu kuferek. Outfit doskonały zarówno na wielkie koncerty, jak i pikniki czy artystyczne warsztaty na świeżym powietrzu. 

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest nungal. Gratulujemy!

 

Druga stylizacja to zdecydowany ukłon w stronę orientu. Jej bazę stanowi piękna, długa sukienka z modnym deseniem łączącym nadruki z chust, zwierzęce motywy i indyjski patchwork. Dodatki to słomiany kapelusz, typowa dla festiwalowych outfitów duża ilość brzęczącej, ruszającej się w tańcu i połyskującej biżuterii oraz bardzo oryginalna kopertówka z motylami. Autorka nie zapomniała także o kolorowym makijażu, uwzględniającym szeroką paletę barw. Patrząc na nią, naprawdę ma się ochotę poszaleć pod sceną!

Drugą stylizację, która zwróciła naszą uwagę stworzyła Eli. Gratulacje!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Koralikowakrólowa

#Czasnalen

#Słonecznyżółty

#Nabezludnejwyspie

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany