“Słodki lipiec” z marką MAOAM – KONKURSY!

Gumy MAOAM to słodycze, które zawsze wzbudzają w nas ogrom emocji. Tak, przyznajemy, jesteśmy sentymentalne, a zapach i smak gum rozpuszczalnych MAOAM rozbudza w nas najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Leniwie ciągnące się dłuuuugie wakacyjne dni i ten beztroski czas, kiedy jedynym naszym zmartwieniem było, czy wyjść dzisiaj na rower, zagrać w gumę, czy pobawić się w chowanego. 

Lato w dorosłym życiu już nie jest synonimem beztroski. Mamy o wiele więcej wyzwań i obowiązków. Dlatego razem z marką MAOAM będziemy przez cały lipiec osładzać Wasze poniedziałki. Mamy dla Was konkursy, w których co tydzień będziemy nagradzać Was słodkimi upominkami – pudełkami pełnymi dobroci. Zapraszamy na kolejny konkurs!

konkurs z maoam

MAOAM wciąga smakiem!

Od 5 lipca, przez cały miesiąc, co poniedziałek będziemy ogłaszać konkursy w naszych mediach społecznościowych, w których będziecie mogli wygrać słodki prezent od marki MAOAM. W skład zestawu wchodzą uwielbianie od lat gumy rozpuszczalne i nowości produktowe MAOAM oraz gadżety: słuchawki, rozdzielacz USB, długopis, linijka i okulary przeciwsłoneczne. Poniedziałki da się lubić! Zapraszamy Was na nasze media społecznościowe, żeby dołączyć do naszej zabawy! 

MAOAM – konkurs na Instagramie i Facebooku – 26.07.2021!

Już dziś o godzinie 10:00 wystartowały kolejne nasze konkursy. Zapraszamy do obserwowania naszych profili:

  • Intagram: @kobieta mag_pl
  • Facebook

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (58 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...