Skrzydlata biżuteria w STUDIO Y – nowe propozycje YES

Nowe spojrzenie na design biżuterii. Ażurowe zawieszki w kształcie owadów w połączeniu z eleganckimi tasiemkami wprowadzają szczyptę koloru do zwykle monochromatycznej linii STUDIO Y. Teraz, dzięki srebrnym zawieszkom i kolorowym tasiemkom z kolekcji VOLARE Katarzyny Bukowskiej dla STUDIO Y możesz łączyć minimalizm z kolorem!

Skrzydlata biżuteria w STUDIO Y - nowe propozycje YES

Nowa linia VOLARE Katarzyny Bukowskiej dla STUDIO Y to kolejna w kolekcji marki YES oryginalna biżuteria pełna artystycznego tchnienia. Srebrne dzieła sztuki, inspirowane kształtami owadów to kolczyki oraz zawieszki na pięknych, tasiemkowych bransoletach, które wyglądają doskonale zarówno na wieczór jak i do stylizacji na co dzień. Dzięki nim przeniesiesz się do tajemniczego ogrodu pełnego romantycznych ważek, dzikich pszczół i motyli, które możesz dowolnie zestawić tworząc swoją własną kolekcję prosto z dziecięcych baśni.

Kolekcja VOLARE dostępna będzie w salonach YES późną jesienią.

CENY:

Bransoletka: 99 zł

Kolczyki: 85 zł

Naszyjnik: 55 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. efffciaa  25 marca 2016 11:27

    Moim zdaniem ta biżuteria nie jest zupełnie warta swojej ceny 🙂 Mała ważka czy motylek na zwykłej tasiemce i tyle kasy za nią płacić – mi by było szkoda pieniędzy .

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  26 grudnia 2016 04:51

    Nie w moim guście,i za drogie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany