Polecamy: „Skrzydła życia” Anny Wrzesińskiej – historia, która przekona Cię, że nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć!

Życie każdego z nas przypomina niekiedy sinusoidę. Po seriach tragedii i porażek w końcu wychodzi słońce, a los zdaje się puszczać do nas oko. Czy jednak możemy spokojnie zawierzyć jego uśmiechowi? Może lepiej zachować ostrożność i starać się wyjść z kryzysu powoli, własnym sposobem? Odpowiedź na tę i wiele innych rozterek przyniesie Wam lektura pięknej, głęboko emocjonalnej, debiutanckiej książki Anny Wrzesińskiej „Skrzydła życia”, którą objęliśmy swoim patronatem!

„Skrzydła życia” Anny Wrzesińskiej to powieść od wydawnictwa Novae Res, która przedwczoraj miała swoją premierę w księgarniach w całej Polsce. Jeśli szukacie wciągającej, pełnej dylematów i prawdziwych życiowych dramatów, a przy tym solidnej objętościowo (prawie 650 stron) lektury na majowe weekendy, ten tom z pewnością Was nie zawiedzie! Problemy rodziców dorastających nastolatków. Rozterki kobiety wątpiącej, czy można zaufać podszeptom losu i zakochać się drugi raz. Złożone osobowości i nieoczywiste zwroty akcji… W debiutanckiej książce Anny Wrzesińskiej znajdziecie wszystkie najbardziej pożądane przez czytelników elementy! Zanurzcie się w niej w tych majowych dniach i poczujcie, jak rosną Wam skrzydła!

skrzydła życia

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia po prawej stronie: www.pixabay.com (angel-1026438_640)

Polecamy: „Skrzydła życia” Anny Wrzesińskiej – historia, która przekona Cię, że nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć!

„Skrzydła życia” opowiadają historię Natalii Bruskiej, która pewnego dnia traci męża i popada w depresję. Na jej niebie świeci już tylko jedna iskierka – dorastający syn. To dla niego Natalia stara się żyć dalej. choć nie jest jej łatwo pogodzić się z dramatycznym biegiem wydarzeń. Przepełniona smutkiem i żalem do losu kobieta nie wierzy, że wciąż jeszcze może spotkać ją coś dobrego. Gdy jednak na skutek zbiegu okoliczności poznaje intrygującego i przystojnego biznesmena, Miłosza Rozterskiego, jej serce zaczyna bić szybciej…

Czy Natalia zaufa intuicji i odnajdzie w sobie odwagę, by zaryzykować, sięgając wreszcie po własne marzenia, zamiast spełniać cudze oczekiwania? Zerwanie z przeszłością i budowanie siebie od nowa może stać się najważniejszym, lecz jednocześnie najbardziej niebezpiecznym wyzwaniem w jej życiu…

 

 

O Autorce

https://www.instagram.com/p/CNKfYB9Jjin/

Anna Wrzesińska – jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku pedagogika specjalna. Pracuje jako oligofrenopedagog, a prywatnie jest mamą dwuletniego Antoniego, żoną i właścicielką temperamentnego jamnika. Poza miłością do malowania słowem, praktykuje wegetarianizm i jest pasjonatką zdrowego trybu życia. Z introwertyczki zmienia się czasem w szalejącą ekstrawertyczkę, która stara się spełniać marzenia i żyć tak, aby świat wydawał się piękniejszy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (22 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  2 maja 2021 10:44

    z przyjemnością przeczytam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany