Skóra i róż – kontrastowe stylizacje, który mogą się sprawdzić

Skórzane spodnie to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Choć wymagają nienagannej sylwetki i zdecydowanie wiążą się z rockowym stylem, potrafią zrobić wiele dobrego dla młodzieżowych stylizacji. Warto więc po nie sięgnąć i skomponować odpowiednio do okazji, w jakiej chcemy je wykorzystać. Nasze Inspirantki udowadniają, że jest to możliwe. W ich zestawieniach, spodnie ze skóry stają się częścią eleganckich i bardzo kobiecych outfitów. Przekonajcie się, jak nasze czytelniczki zdołały tego dokonać!

Pierwszy zestaw to połączenie czarnych skórzanych spodni ze słodką różową bluzką z kokardą, czarnymi szpilkami i oryginalną, futrzastą kamizelką. Imponujące jest w tym przypadku nie tylko zderzenie dwóch światów, efektem którego stał się zgrabny i ekstrawagancki outfit, ale też doskonała gra kolorów, które – użyte w elementach bazowych – powtarzają się na melanżowej kamizelce i niewielkiej torebce. Gotowy zestaw aż prosi o to, by zabrać go na spotkanie z przyjaciółkami w ulubionej kawiarni.

Autorką pierwszej wybranej przez nas stylizacji jest Bozena55. Gratulujemy!

 

Druga stylizacja także jest odważnym połączeniem, chociaż w tym przypadku brawura przejawia się mocniej w samej palecie kolorystycznej. Spotyka się tu bowiem aż pięć różnych odcieni i – o dziwo – wszystkie są w stanie współgrać. Czarne skórzane spodnie zestawiono z bladoróżowym topem i długą kraciastą marynarką. Dodatki to żółte czółenka (które dodają całości promiennego wyrazu) i czekoladowa shopperka (którą zamieniłybyśmy chyba jednak na bardziej poręczną, mniejszą torebkę). Outfit wieńczą szykowne biżuteryjne dodatki w postaci metalowych bransoletek oraz pastelowego zegarka na pasku. Zestaw sprawdzi się w pracy i na uczelni, ale także w codziennych prywatnych sytuacjach. 

Drugą wyróżnioną przez nas w ramach Trendów Dnia stylizację stworzyła nungal. Gratulacje!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Nadal obowiązują hasztagi:

#VSCOGirl

#ParisFashionWeek

#Skórzanespodnie

#zwierzęceprinty

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  17 października 2019 22:58

    Dwie ładne stylizacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany