Sinsay na jesień przenosi się do Hogwartu! Marka znów puszcza oko w kierunku Harrego Pottera i jego przyjaciół

Ta kolekcja jest dowodem na to, że wciąż chętnie nosimy na ubraniach logo Hogwartu, a także wypisane zaklęcia czy wizerunki czarodziejów z najpopularniejszej „uczelni” świata. Sinsay po raz kolejny kolaboruje z Harrym Potterem i jego przyjaciółmi, a niektóre efekty tej modowej współpracy podejrzycie w artykule.

Uczniowie niebawem rozpoczynają rok szkolny, studenci też powoli szykują się na wielki powrót, a fashionistki robią porządek w szafach przed nadejściem nowego sezonu. To wszystko oznacza, że nieuchronnie zbliża się jesień, a w sklepach pojawiają się nowe kolekcje inspirowane pokazami mody, a także naszymi codziennymi pasjami, hobby czy bohaterami. Jednym z nich dla wielu z nas jest Harry Potter, a także jego przyjaciele ze szkoły, do której chyba każda z nas chciałaby chodzić. Dlatego też Sinsay na jesień, w atmosferze rozpoczynającego się roku szkolnego, przenosi nas do Hogwartu. Z resztą nie pierwszy raz. Projektanci marki nie mają bowiem wątpliwości, że i tym razem kolekcja spotka się z ogromnym zainteresowaniem. W końcu każda z nas ma w sobie iskierkę czarodzieja!

Sinsay na jesień przenosi się do Hogwartu! Marka znów puszcza oko w kierunku Harrego Pottera i jego przyjaciół

To kolejne propozycje inspirowane światem magii, do którego powrócił  Sinsay. Swetry, koszulki i bluzy zyskały wypowiadane w Hogwarcie zaklęcia. Mamy tu również logotypy i slogany związane ze szkołą Harrego Pottera. Fasony i gadżety są przepełnione luzem, który przyda się nie tylko powracającym do tradycyjnych szkół. Powinni z niego czerpać również wszyscy uczęszczający do najważniejszej szkoły – do szkoły życia. Casualowe propozycje nie mogłyby się obejść oczywiście bez atrakcyjnych i oryginalnych dodatków. A wśród nich znalazły się choćby buty w stylu slip-on, a także czapki beanie, worki zamiast plecaków i szkolne listonoszki – praktyczniejsze i wizualnie atrakcyjniejsze niż klasyczna torba. 

 

Luz i fantazja na deskach teatru

Poszczególne składowe linii można łączyć według uznania. Propozycje? Sweter w kolorach Gryffindoru idealnie pasuje do skórzanej spódnicy. Uniwersyteckie bejsbolówki to natomiast dodatek właściwie do wszystkiego. Możemy też stworzyć stylizacje będące ukłonem w stronę sportu. I tak połączenie czarnej bluzy i leginsów z białym napisem Harry Potter spełnią wzorowo te zadanie. Najnowsza kolekcja Sinsay została zaprezentowana na teatralnych deskach. Trzeba przyznać, że ta sceneria, pełna magii i tajemnicy, czyni propozycje jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

 

Oto najnowsza kolekcja Sinsay inspirowana Hogwartem

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Sinsay na jesień

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (76 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...