SiNSAY – dzikie plaże Goa w towarzystwie „the good bad girls” – kolekcja wiosna lato 2014

Jak skończy się egzotyczna eskapada, igranie z prawem i flirt z przystojnymi facetami? Prowokacyjne i dynamiczne ujęcia budują interesującą narrację, która wciąga w świat marki SiNSAY.

Egzotyczne plenery i dwie piękne dziewczyny, których żywiołem jest plaża, dobra zabawa i odkrywanie nieznanego – wszystko to znajdziecie w najnowszym filmie kampanijnym marki SiNSAY.

W najnowszej odsłonie brandu wszystkie „the good bad girls” znajdą wiele ciekawych propozycji, aby stworzyć modowy wakacyjny look i wyróżnić się w tłumie. Kolekcja SiNSAY na SS’14 to cała gama kolorowych i modnych propozycji. Lekkie, ładnie układające się tkaniny zdobione, przykuwającymi wzrok, często etnicznymi wzorami, jeans i duża różnorodność barw są idealne na nadchodzący sezon. Jak zwykle, propozycje marki stanowią udany miks najmodniejszych obecnie trendów.

Marka w swoim najnowszym video zabiera nas w egzotyczną podróż po rozpalonym słońcem Goa. W roli głównej wystąpiły Angelika Banach i Adri, największa nadzieja polskiego modelingu. Nowe twarze marki uwodzą, zachwycają i doskonale wcielają się w rolę niepokornych podróżniczek, które wykorzystują każdą chwilę, aby świetnie się bawić. Modelki możemy podziwiać  w stylizacyjnych miksach łączących niegrzeczne t-shirty z szortami, jeansy z mikrotopami, nie zabrakło też kostiumów kąpielowych i modnych akcesoriów.

 Jak skończy się egzotyczna eskapada, igranie z prawem i flirt z przystojnymi facetami? Prowokacyjne i dynamiczne ujęcia budują interesującą narrację, która wciąga w świat marki SiNSAY. Obejrzyjcie koniecznie, film z każdą sekundą nabiera tempa i prowadzi do intrygującej pointy.

Za scenariusz odpowiadają: Marta Ożóg-Orzegowska i Michał Popczyk, zdjęcia i montaż: Michał Popczyk, produkcja: Warsaw Creatives.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 4,13 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  26 marca 2014 19:47

    Chcę na dzikie plaże Goa w towarzystwie Sinsay.

    Odpowiedz
  2. BlackMary  8 stycznia 2016 22:06

    😍

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany