„Siła w Nas”, czyli Kobieca Moc z Wami – nowy singiel EDITH

„Tak wiele rzeczy możemy sobie dać… jeśli odnajdziemy to, co najlepsze w nas” – śpiewa EDITH w utworze „Siła w Nas”. Piosenka, utrzymana w popowo-tanecznych rytmach, ma szanse nasycić tego lata parkiety oryginalnym brzmieniem. Singiel miał premierę 12 czerwca.

 EDITH

 

Muzyka klubowa i echa afro przeplatają się tu z wokalem w stylu div popu, a lekko musicalowa wokalna aranżacja z elementami współczesnego techno. Podobnie jak wcześniejsze utwory Edyty Kusior, która posługuje się na scenie pseudonimem EDITH, „Siłę w Nas” trudno przyporządkować do jednego gatunku.

 

Edyta śpiewa od dziecka. Dała się poznać jako twórczyni romantycznych klimatów i melodyjnych wokali. Związana z Teatrem Muzycznym Roma, z którym współpracowała przy spektaklach „Koty” oraz „Akademia Pana Kleksa”, laureatka konkursów poezji śpiewanej oraz zwyciężczyni VIII odcinka programu „Twoja droga do gwiazd”, w 2011 roku wystąpiła na gali Totus, organizowanej przez TVP 2, gdzie zaśpiewała przebój Foreigner, wykonywany także przez Mariah Carey – „I Want to Know What Love Is”. Dwukrotnie (2011, 2012) występowała podczas gali Miss Warszawy; śpiewała także podczas Rajdu Polskich Kobiet, organizowanego przez Fundację Teraz Kobiety, walczącą z chorobami nowotworowymi u kobiet, w którym uczestniczyła również jako zawodniczka. EDITH ma interesujące możliwości głosowe i dużo siły przebicia. Śpiewa tanecznie, lirycznie, drapieżnie i refleksyjnie. Wcześniej nagrywała piosenki anglojęzyczne, teraz zdecydowała się również śpiewać po polsku.

 

„Siła w Nas” to drugi, po utworze nagranym dla wytwórni My Music, singiel EDITH. Tematem piosenki jest miłość, siła i nadzieja „pomimo wszystko”. Producentem utworu jest Olo Mothashipp, który na co dzień współpracuje z takimi artystami, jak Marika & Spokoarmia oraz TaLLib. „Siła w Nas” ma szanse trafić w gusta publiczności, a nawet stać się hitem tego lata. Fani twierdzą, że piosenka jest mocno krzepiąca i rzeczywiście ma w sobie siłę, a wokalistka – kobiecą moc. Obecnie trwają prace nad teledyskiem do utworu.

 

Link do piosenki na kanale YouTube:

https://youtube.com/watch?v=xlbnzO5y-xE

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (111 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany