Side tip nails – nowy trend w manicure, który już jest hitem na Instagramie!

Wzorki na paznokcie to dla miłośniczek stylizowania dłoni prawdziwy temat-rzeka. Mimo iż półki w drogeriach uginają się pod ciężarem buteleczek z lakierami we wszystkich odcieniach tęczy, a wieszaki są pełne torebek z cyrkoniami, kalkomaniami, naklejkami i foliami do złoceń, manikiurzystki nieustannie wymyślają nowe rozwiązania, dzięki którym zwykłe malowanie paznokci może mieć wymiar sztuki. Sprawdźcie, na co tym razem postawiły stylistki!

Side tip nails to paznokcie hit na nadchodzący sezon. To nowy pomysł na nieco już przykurzony french manicure. Wykonywany neonowymi lakierami lub wzbogacony wzorki na paznokcie z perłami czy cyrkonie może prezentować się bardzo futurystycznie i pozostawać w klimacie letnich festiwali, o których nie chcemy zapominać.  Stworzony przy użyciu klasycznych odcieni nude i bieli będzie zaś drobnym, bezpiecznym krokiem w kierunku stopniowych wizerunkowych zmian. Zobaczcie, jakie jego wersje proponują Instagramerki!

fot. dreamstime.com

Side tip nails – nowy trend w manicure, który już jest hitem na Instagramie!

Nowy sposób malowania paznokci przypomina tradycyjny french manicure, przy kreowaniu którego nieco przesunęły nam się ochronne naklejki. Część płytki pokryta innym odcieniem jest jednak mocno wychylona i węższa niż w klasycznym french’u, a kolory, jakie wybiera się do jej stylizacji z reguły bardziej odważne. W tej chwili na Instagramie dominują jaskrawe, „markerowe” odcienie, świecące w ultrafioletowym świetle klubów. Chętnie wybierane są także róże, fiolety, błękity, czerń i brązy zestawiane z beżami i innymi odcieniami w stylu nude. Odważniejsze manikiurzystki próbują wersji ombre, łącząc dwa lub trzy kolory aplikowane na paznokieć w postaci cieniutkich, przylegających paseczków albo dodają do całości subtelne, brokatowe akcenty

Nieco mniej do gustu przypadły nam kreacje z dodatkowymi ozdobami, w postaci dżetów czy kalkomanii. Jak zawsze w takich przypadkach jest to jednak kwestia indywidualna. Najważniejsze okazuje się odpowiednie zestawienie kolorów i zachowanie balansu, który pomoże nam pozostać w granicach dobrego smaku.

Poniżej znajdziecie mnóstwo inspiracji odpowiednich zarówno dla krótkich, jak i długich paznokci. Pamiętajcie, że preferowanym kształtem, który zapewni paznokciom w tym stylu odpowiedni look są trumienki.

Sprawdźcie, co przekonało setki dziewcząt z całego świata do pomalowania paznokci w podobny wzorek!

 

Zobaczcie Side tip nails w kilku odsłonach:

Jak podoba się Wam moda na Side tip nails? Która ich wersja podoba się Wam najbardziej? Czy zdecydujecie się na podobną stylizację podczas najbliższych miesięcy? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym sądzicie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 3,87 z 5)
zapisuję głos...