SI-MI – ARE YOU? 2015 FASHION film & LOOKBOOK ft. Anna Sakowicz

Utrzymana w nowoczesnej stylistyce produkcja eksponuje kluczowe dla marki wartości i podkreśla jej młodzieżowy, dynamiczny, nieco buntowniczy charakter, miejski, ale pełen luzu, niewymuszony styl, niezależność oraz wolność – wyboru, stylizacji, wyrażania siebie.

„Film prezentuje nie tylko nowe produkty i ciekawe stylizacje w charakterystycznym dla nas klimacie grunge oraz boho, ale przede wszystkim oddaje pewien styl bycia” – mówi Mona Kinal, Dyrektor Kreatywna marki. „SI-MI to konkretne podejście do życia, w którym liczy się pasja tworzenia, wyobraźnia i radość z tego co robimy każdego dnia. To wolność i po prostu bycie sobą!”

SI-MI oparte jest na wyjątkowym koncepcie braku sezonów i sezonowych kolekcji. Kilkadziesiąt nowości pojawia się w sprzedaży co miesiąc, a większość produktów odszywana jest w krótkich seriach, dzięki czemu w SI-MI nie ma nudy, a ubrania można ze sobą dowolnie zestawiać, w zgodzie ze swoim stylem i nastrojem.

Film został zrealizowany przez Piotra Kubiaka, w Studio 65 pracownia fotograficzna, a roli głównej wystąpiła modelka Anna Sakowicz, z którą SI-MI współpracuje od początku powstania marki. Muzykę do filmu stworzył młody producent z Gdańska, Patrick Branch, zwycięzca muzyczno-modowego konkursu Audioriver z sierpnia tego roku.

„Spośród wszystkich utworów nadesłanych w muzyczno-modowym konkursie Audioriver dla marki SI-MI wybraliśmy energetyczną, tech-house’ową produkcję BOHO Patricka Brancha, gdyż najlepiej oddaje energię, jaka towarzyszy tworzeniu SI-MI. Ponadto naszym celem jest wspieranie młodych talentów, a muzyka wpisana jest w DNA marki” – powiedziała Mona Kinal.

W ciągu kolejnych tygodni SI-MI zaprezentuje kolejne elementy kampanii.

SI-MI ARE YOU?:

Koncept kreatywny: Mona Kinal, Patryk Bułhak
Produkcja: Piotr Kubiak
Modelka: Anna Sakowicz
Make up & Hair: Lidka Winiczenko
Stylizacje: Mona Kinal, Kasia Banach
Muzyka: Patrick Branch – Boho (Original Mix)/ soundcloud.com/patrickbranch
Film zrealizowany w Studio 65 pracownia fotograficzna, ul. Bema 65, Warszawa

 

Butik & Showroom ul. Mokotowska 63, Warszawa www.si-mi.pl
FB /Instagram/ Pinterest/ Tumblr/ Weheartit/ Polyvore: SIMICLOTHES

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,83 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  12 grudnia 2014 21:02

    Kreatywność to podstawa!

    Odpowiedz
  2. lilkawodna  13 grudnia 2014 08:44

    Bardzo mi się podoba.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany