Shoppingowy przegląd: Buty do ślubu 2015

Musimy pamiętać o czymś  nowy, o czymś starym, o czymś pożyczonym i o czymś niebieskim. Ale jedną z najważniejszych rzeczy, o które musimy zadbać to wygodne i piękne obuwie. Dlatego, że wszystkie kobiety kochają buty przygotowałyśmy przegląd propozycji marek dla panien młodych. Buty do ślubu muszą być piękne, ale dobrze, jeśli również będą wygodne.

Polecamy również: Bielizna ślubna Twin Lingerie

 

Obecnie bardzo modny jest trend na zakładanie do ślubu butów w mocnych kolorach. Tworzą z suknią ciekawy kontrast, a jeśli są dopasowane również do koloru paznokci, czy kwiatów z bukietu ślubnego tworzą zgrabną całość. Wiele panien młodych docenia ten praktyczny trend. Ożywia stylizację, a takie buty możemy zakładać również już po ślubie, nie trzymając ich w szafie i nie do końca wiedząc co zrobić z typowo ślubnym obuwiem.

Nie tylko żywe kolory są obecnie w modzie! Bezpiecznym rozwiązaniem również są buty w kolorze pastelowego różu i nude, czyli buty cieliste. Te drugie są uniwersalne i pasują do właściwie każdej stylizacji i wydłużając nasze nogi . Inwestycja w tego typu obuwie może sprawić, że będą nam służyły jeszcze przez kilka sezonów.

Zobacz też: Shoppingowy przegląd: Sukienki dla druhny na ślub 2015

Szukając butów do ślubnej stylizacji również warto się pokusić o buty w kolorach złota, czy srebra. Te będę pięknie się mienić za każdym razem, gdy zaczną wystawać spod sukni i również mogą się przydać w innych stylizacjach!

Niektóre panny młode stawiają przede wszystkim na wygodę. Nie jest to zły pomysł, w końcu w jednym z najpiękniejszych dni naszego życia nie można martwić się o obolałe nogi, czy otarcia na stopach! Ślubne baleriny są nie tylko wygodne, ale również wyglądem nie ustępują tym na wysokim obcasie !

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (273 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Gocha  9 kwietnia 2015 07:30

    Jestem po ślubie ale podoba mi się kilka 🙂 I najważniejszą rzeczą jest nie kupowanie butów do ślubu w salonach mody ślubnej – bo tam cena jest wysoce zawyżona

    Odpowiedz
  2. lilkawodna  9 kwietnia 2015 07:42

    Buty przepiękne. I można je nosić również po ślubie.

    Odpowiedz
  3. marta_12  9 kwietnia 2015 09:13

    Piękne 🙂

    Odpowiedz
  4. Kmakolagwa  9 kwietnia 2015 10:11

    Niezwykle trudny wybór. Wybierałabym takie buty, które potem jeszcze można nosić, na inne okazje.

    Odpowiedz
  5. Patriszia  9 kwietnia 2015 10:26

    Świetne buty 🙂 Kilka szczególnie wpadło mi w oko. 🙂

    Odpowiedz
  6. magella87  9 kwietnia 2015 11:54

    niektore mozna poniej nosic na codzien

    Odpowiedz
  7. princess2585  9 kwietnia 2015 12:09

    Są cudne a ja mam w pięknej soczystej zieleni 🙂

    Odpowiedz
  8. bbo  9 kwietnia 2015 12:13

    Widzę, że białe już zupełnie wyszły z obiegu 🙂

    Odpowiedz
  9. scrabble  9 kwietnia 2015 12:19

    Świetny pomysł, przynajmniej po imprezie będzie można nadal je nosić 🙂

    Odpowiedz
  10. Elżbieta Wawer  9 kwietnia 2015 13:39

    wszystkie sa piękne ja bym wybierała tylko na szpilce płaskie mi zupełnie nie pasują do sukni ślubnej

    Odpowiedz
  11. martucha180  9 kwietnia 2015 13:48

    Te niebieskie są the best!

    Odpowiedz
  12. szoszeni  9 kwietnia 2015 16:26

    Dobrze, że chociaż dali te 5 par płaskich, dobre i to.

    Odpowiedz
    • Ewa Redakcja  9 kwietnia 2015 20:04

      konkretnie wrzuciliśmy 9 takich par 🙂

      Odpowiedz
  13. Wusia  9 kwietnia 2015 18:13

    Perłowe i srebrne-śliczne.

    Odpowiedz
  14. skrabi  9 kwietnia 2015 18:53

    Buty w kolorze, to jest to! Człowiek ma świadomość, że kasa nie jest wyrzucana w błoto. Znam wiele osób, które specjalnie na ślub kupiły białe pantofelki, a później nie miały, co z nimi zrobić. Podobają mi się obecne rozwiązania 🙂

    Odpowiedz
  15. Ewelina  9 kwietnia 2015 21:28

    uwielbiam buty…. niewazne jakie…. chce je wszystkie

    Odpowiedz
  16. Nata22  9 kwietnia 2015 21:57

    Jest z czego wybierać.

    Odpowiedz
  17. Anita  10 kwietnia 2015 22:23

    Ja tradycyjne białe bym wybrała :))

    Odpowiedz
  18. paolia  19 kwietnia 2015 16:24

    wreszcie coś innego 🙂 super pomysł

    Odpowiedz
  19. mama_kazala  12 czerwca 2015 10:41

    te kolory to szaleństwo, ale czy ślub nie jest jakimś szaleństwem sam w sobie ?! 😀

    Odpowiedz
  20. AnnaKwasniak  21 czerwca 2015 22:14

    ciekawe, jak ja wychodziłam za mąż, takie buty jeszcze nie były modne i o tym nie pomyślałam, miałam beżowe, ale raczej już ich nie użyję 🙁

    Odpowiedz
  21. Aneta  22 czerwca 2015 10:38

    Tyyyyyle pięknych butów! *_*

    Odpowiedz
  22. adamorek  16 grudnia 2015 13:25

    no to Panie mają wybór

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany