SHE prezentuje kolekcje strojów kąpielowych lato 2012

Tego lata SHE zabiera Was w podróż po oryginalnej i różnorodnej Hiszpanii, aby stworzyć portret współczesnej kobiety. Dlaczego Hiszpania, która kojarzy nam się tylko z corridą i flamenco?

Stroje kapielowe SHE

Ten kraj zaskakująco łączy nowoczesność z tradycją, ma swój niepowtarzalny styl i klimat. Nie poznasz Hiszpanii jeżeli jej nie zobaczysz i nie ?usłyszysz?! Tak postrzega marka SHE Was kobiety, które przyciągają swoją indywidualnością, zmysłowością, umiejącymi łączyć najnowsze trendy z tradycyjną elegancją po to aby wydobyć swoje piękno. Kobietę określa jej dusza, wnętrze, ale w dużej mierze też to, co na sobie nosi. Dzięki tej podróży udało się stworzyć kilka portretów, które SHE przedstawia w swoich nowych kolekcjach, prezentując mnogość form i tkanin, dając Wam możliwość stworzenia własnego, indywidualnego look?u.

SHE - stroje kapielowe

Kolekcja CHICA ESPANOLA niczym Parc Guell, którego twórcą był sam Antonio Gaudii, jest wizją  mozaikowej krainy mieniącej się setkami kolorów. W tej kolekcji kostiumów kąpielowych wszystkie, wydawać by się mogły przypadkowe połączenia kolorystyczne są precyzyjne przemyślane i dobrane, wpasowane w materiał cekiny idealnie dopełniają lśniącą w promieniach słońca całość. Ten styl nadaje kobiecie zalotności i kokieterii, podsyconej barwnym kalejdoskopem kostiumu, podkreślając jej południowy temperament.

SHE - stroje kapielowe

SUENO DE BARCELONA to kolekcja, gdzie główną rolę gra kolor, tak jak w obrazach Salvadora Dali czy Picassa. Tak jak ważny jest kolor, ważny jest również ?kształt? dzieła jaki nadaje mu mistrz. Kobieta ubrana w kostium z tej kolekcji, będzie wyjątkowa i niepowtarzalna jak obraz pożądanego artysty. Jednokolorowe kostiumy przyciągają uwagę przestrzennymi  falbanami, które tworzą z nich niebanalne modowe arcydzieła.

SHE - stroje kapielowe

SHE - stroje kapielowe

?Less is more? to słowa odzwierciedlające klimat kolekcji GLAMOUR. Trzy podstawowe kolory to obraz kobiety z północnej Hiszpanii. Kobiety eleganckiej, temperamentnej, będącej w pełni świadomej swojego pochodzenia i kobiecości. W głównych rolach na tej ascetycznej w kolorystyce scenie występują  biżuteryjne dodatki oraz draperie.

SHE - stroje kapielowe

W kolekcjach SOMBRA CUEVA, BELLEZA DE LA NOCHE, CARA BONITA, ENCANTO DE LA PLAYA odnajdzie swój styl każda kobieta, nieważne czy preferuje kontrolowaną elegancję, czy jej ubrania są jak wyjęte z szafy ?Lolity?. Ta kolekcja jest esencją piękna i modowego równouprawnienia. Różnorodność fasonów i barw, począwszy od cukierkowych kolorów a skończywszy na etnicznych printach, daje szeroki wachlarz możliwości w kreowaniu własnego stylu.

SHE - stroje kapielowe

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (142 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. kszopa1  23 stycznia 2012 09:14

    Byle do lata 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany