Sesja wizerunkowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej na sezon jesień-zima 2012/2013

Natalia Jaroszewska zrealizowała właśnie sesję zdjęciową kolekcji jesień-zima 2012/2013. Zdjęcia odbyły się w położonej w sąsiedztwie atelier projektantki, żoliborskiej kawiarni Fawory. Miejski charakter ubrań doskonale współgrał z bezpretensjonalnym wnętrzem kawiarni.

Natalia Jaroszewska jesień-zima 2012/2013

Stonowana kolorystyka ubrań, otulające ciało dzianiny oraz luksusowe miękkie skóry to, według Jaroszewskiej, przepis na doskonałą jesienną garderobę. Kolekcja projektantki utrzymana w kolorystyce ciepłych brązów, rudości, ciemnej czekolady oraz kamienia jest komfortowa a jednocześnie ultrakobieca. Casualowy charakter ubrań podkreślają sportowe wykończenia – troczki i bluzowania, które ciekawie kontrastują z najwyższej jakości dzianinami. W kolekcji znalazły się również sylwetki z motywem orchidei malowanym na jedwabnej tkaninie.

Natalia Jaroszewska jesień-zima 2012/2013

Realizacja sesji z profesjonalistami to ogromna przyjemność, zwłaszcza gdy współpracujemy ze sobą od kilku sezonów. Tym razem zdecydowaliśmy się na zdjęcia poza studio, chcieliśmy osadzić modelkę i ubrania w miejskim, niezobowiązującym otoczeniu. Zdjęcia nie są statyczne, mają nieco reportażowy charakter. Mam nadzieję, że udało nam się pokazać moje najnowsze projekty w naturalny, niewymuszony sposób. – powiedziała Natalia Jaroszewska.

Natalia Jaroszewska jesień-zima 2012/2013

Natalia Jaroszewska jesień-zima 2012/2013

Zdjęcia najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej wykonał duet Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy już wcześniej realizowali sesje innych projektów artystki.

Hair: Maciek Wróblewski / You&You

Make-up: Karolina Roch/MAC Cosmetics

Stylizacja: Natalia Olga Mikołajewska

Asystent fotografów: Mateusz Lisiecki

Do sesji wykorzystano buty i torebki z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji KAZAR.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...