Serum Racoon – pielęgnacja włosów o każdej porze roku

Serum Xtend brytyjskiej marki Racoon to jeden z najsilniej działających kosmetyków do regeneracji włosów. Jest to najnowszej generacji  serum komórkowe, oparte na bazie naturalnych składników, które wypełniają  i wzmacniają włókna włosów od cebulek, aż po same końce.

Serum Xtend Racoon

Kosmetyk zapewnia  pielęgnację odżywczą, która nie tylko chroni włókno włosa, ale jednocześnie działa naprawczo, by zachować jakość materii włosa i wzbogacić je w substancje wzmacniające. Włosy zyskują blask, sprężystość i nie lamią się. Serum Xtend można stosować dla włosów naturalnych,  jak i przedłużanych, na suche lub mokre włosy*. Intensywna regeneracja i odżywienie włosów jest potrzebne szczególnie po letnich wakacjach, gdyż słońce, kąpiele w morzu lub w basenach bardzo wysuszają i osłabiają włókna każdych włosów. Tradycyjne odżywki są w takich wypadkach zbyt słabe, tylko specjalnie opracowana formuła serum skutecznie przywróci włosom zdrowy wygląd i blask.

 

Racoon to brytyjska marka ekspercka w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, autorską metodą, która od lat jest powszechnie stosowana w krajach Europy Zachodniej. W palecie kosmetyków Racoon International znajdują się także szampon, odżywka oraz mgiełka do stylizacji.

* Dobra rada stylisty Racoon:
– lepszy rezultat uzyskamy nakładając serum Xtend na włosy na minutę przed suszeniem, gdyż wchłanianie produktu będzie przyspieszone.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (186 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. milka  22 sierpnia 2012 23:13

    hmmm.. 🙂

    Odpowiedz
  2. efffciaa  18 maja 2016 15:26

    Nigdy nie próbowałam tego serum , chociaż ogólnie z kosmetyków typu serum jestem zadowolona , bardzo chętnie je wypróbuję , może faktycznie si,ę sprawdzi… kto wie ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany