Serialomaniaku, Borys Szyc ma dla Ciebie żelazne alibi!

Za oknem deszcz, zimno, ciemno, a Ciebie wciąż znajomi namawiają na wspólne wyjście? Co im powiedzieć, żeby uwierzyli, że masz naprawdę solidny powód, by odmówić spotkanie? Wieczór w wygodnym dresie, z ciepłym kocem i ulubionym fajnym filmem lub serialem kryminalnym jesienią brzmi niezwykle zachęcająco. Borys Szyc w interaktywnym wideo dzieli się swoim aktorskim warsztatem, by pomóc Ci wymigać się od spotkań i spędzić ten czas z bohaterami ulubionych seriali. Wszystko to oczywiście z przymrużeniem oka.

Jak wygląda idealny wieczór jesienią?

Zawinięcie się w kokon i oglądanie seriali to dla wielu z nas idealna perspektywa na jesienne wieczory. I choć możliwość tak spędzania wolnego czasu bez bycia ocenianym przez otoczenie powinna stanowić nienaruszalne prawo każdego człowieka, to życie rządzi się swoimi prawami. Jak często spotkaliście się z tym, że kiedy wreszcie wygodnie zasiądziecie przed telewizorem, przygotujecie pyszne przekąski i wybierzecie ulubiony serial, nagle dzwoni telefon i ktoś próbuje wyciągnąć Cię z domu? Znajomi, rodzina, spontaniczna randka… Jak wybrnąć z sytuacji i wymigać się ze spotkania tak, żeby pozostać wiernym swoim planom jednocześnie zachowując twarz? Borys Szyc i kanał BBC First mają na to rozwiązanie!

Alibi Borysa Szyca

Kanał BBC First z okazji jesiennych premier lekkich kryminałów wspólnie z Borysem Szycem przygotował zestaw zaskakujących alibi, pozwalających wywinąć się z najróżniejszych sytuacji, żebyś mógł spędzić czas w zgodzie z własnymi planami. tworzone w ten sposób interaktywne wideo zawiera inspiracje oraz przede wszystkim aktorskie wskazówki na pięć skutecznych taktyk odmowy.

„Każdy z nas, szczególnie w deszczowej, jesiennej aurze, ma czasem ochotę najzwyczajniej w świecie pobyć sam i w spokoju domowego zacisza pooglądać coś fajnego – mi zdarza się to bardzo rzadko z moją brygadą. Tym bardziej, kiedy taki wieczór ma szansę powodzenia, ostatnie o czym marzysz to wyjście z domu, jakkolwiek trudna do odrzucenia nie byłaby propozycja. Jak się z takiego potrzasku wydobyć? Wspólnie z BBC First nagraliśmy o tym wideo. Chcemy dodać otuchy tym, którzy nie lubią lub nie potrafią odmawiać i pomóc im znaleźć odpowiednie dla siebie alibi”.
- tłumaczy Borys Szyc.

Filmy z latem w tle – 10 tytułów idealnych by pozostać w klimacie wakacji, gdy nadejdą ponure jesienne dni

Filmy z latem w tle – 10 tytułów idealnych by pozostać w klimacie wakacji, gdy nadejdą ponure jesienne dni

Nadejście jesieni dla wielu z nas naturalnie wiąże się ze spadkiem nastroju. Pozytywna energia zdaje się wyczerpywać wraz z utratą endorfin zgromadzonych podczas długich spacerów i innych aktywności na świeżym powietrzu, wśród słonecznych promieni. Aby zachować dobre samopoczucie uciekamy się wtedy do różnych sztuczek, takich jak zapalanie zapachowych świec, pieczenie aromatycznych domowych ciast, wykonywanie bukiecików z kolorowych liści czy degustowanie nowych smaków herbat. Świetnym pomysłem może być także sięgnięcie po filmy z letnimi obrazami w tle, dzięki którym łatwiej pozostaniemy myślami przy rozsłonecznionych plażach i zabytkowych stolicach odwiedzanych krajów. Podpowiadamy 10 obrazów, które doskonale spełnią się w roli jesiennych "pocieszaczy"!

Co oglądać?

Gdy wreszcie uda nam się wymigać od wyjścia z domu, możemy zasiąść przed telewizorem z pilotem w ręku i oddać się oglądaniu niezwykłych przygód ulubionych bohaterów. BBC First tej jesieni, od poniedziałku do piątku o godz. 20:30, zaprasza widzów na cykl lekkich kryminałów „Zabójczy raj”. Oprócz intrygujących zagadek detektywistycznych i znanych bohaterów, na widzów czekają również przepiękne i skąpane w słońcu scenerie. W ramach cyklu zobaczymy bowiem premierowe odcinki serii „Tajemnice Majorki”, „Śmierć pod palmami” oraz „Morderstwa w Midsomer”.

„Jesień jest doskonałym momentem na oglądanie kryminałów, bo szarówka za oknem wzmaga ten złowieszczy klimat. Bardzo lubię popularny ostatnio trend umiejscawiania kryminałów w rajskich lokalizacjach. Z jednej strony mroczne sekrety i zwroty akcji, a z drugiej idylliczne obrazy, które pozwalają oderwać się od tego, co za oknem. To duży bonus!”
 – dodaje Borys Szyc.

Skorzystaj z „Solidnego alibi od Borysa Szyca i BBC First” i ciesz się wieczorami z ulubionym serialem. Z pomocą wskazówek od aktora łatwiej będzie Ci zostać pod kocem w domowym zaciszu. Film wyprodukowany przez studio OnlyOnly wyreżyserował Krzysztof Komander, który wspólnie z Borysem Szycem i agencją Flywheel odpowiada również za scenariusz. Koncept kreatywny przygotowała agencja Flywheel.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (45 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany