Nowe seriale na Netflix w lipcu 2019. Nasz TOP 6

Czekasz na kontynuację ulubionego serialu? A może dawno już ją obejrzałaś i teraz rozpoczęłaś intensywne poszukiwania nowego tytułu? Bez obaw, podpowiadamy jakie świeżutkie jeszcze serie pojawiły się i pojawią w lipcu na Netflix.

Netflix wciąż wzbogaca ofertę. Znajdziemy tam nie tylko fajne filmy, ale również interesujące seriale. Ostatnio prezentowaliśmy wam lipcowe powroty waszych ulubionych serii, a teraz chcemy wam przedstawić nowe seriale na Netflix. Propozycji jest całkiem sporo, a spośród nich stworzyliśmy nasz TOP 6. Jeżeli zapomniałyśmy o ważnym waszym zdaniem tytule – koniecznie wspomnijcie o nim w komentarzu.

źródło: www.pixabay.com

Nowe seriale na Netflix w lipcu 2019. Nasz TOP 6

TOP 6 lipcowych serialowych nowości z NETFLIX:

1)”Designated Survivor: 60 Days”, 1 lipca

https://www.instagram.com/p/BxN_UuoJ8yh/

Na Netflixie miałyście już przyjemność zobaczyć historię człowieka, który zostaje prezydentem po zamachu stanu. początkowo nieudolny kandydat, z czasem zaskakuje wszystkich. „Designated Survivor” tym razem przenosi się ze Stanów do Korei. Tutaj zaatakowane zostaje Zgromadzenia Narodowe w Korei, a państwo z katastrofy wyprowadza minister środowiska.

 

2) „Ostatni carowie” – 3.07

https://www.instagram.com/p/BzqnEECoZrT/

Wielki ukłon w stronę historii. Rosja, początek XX wieku i niepoojące nastroje społeczne, którym towarzyszy atmosfera buntu. Car Mikołaj II nie zamierza jednak wprowadzać oczekiwanych reform, co dokładnie wiemy jak się skończy – rewolucją i zakończeniem panowania jego dynastii.

 

3) „Ekstremalni narzeczeni” – 12.07

https://www.instagram.com/p/BzROefxnDar/

To serial z pogranicza reality show, serii podróżniczej i kulinarnej. Para narzeczonych wyrusza w roczną podróż przedślubna, w czasie której poznaje tradycje rozmaitych kultur, oczywiście w kontekście ślubu i wesela. To przy okazji wielka próba dla ich związku. Czy dotrwają do dnia zaślubin w miłości podobnej jak przed wyjazdem?

 

4) „Typewriter”, 19 lipca

https://www.instagram.com/p/BzPol8ygLE3/

Za produkcją serialu stoją Hindusi. Akcja toczy się w zabytkowej willi na Goa, której tajemnice stara się poznać trójka przyjaciół. Do domu między czasie wprowadza się rodzina, co zapoczątkuje rozwój dziwnych, a nawet strasznych zdarzeń.

 

5) „Another Life”, 25 lipca

https://www.instagram.com/p/By5xInbiBjr/

Niko Breckenridge – młoda astronautka wraz ze swoją załogą ruszają na niebezpieczną misję, w czasie której mają zbadać pewne intrygujące znalezisko. I jak to zwykle bywa w podobnych okolicznościach kosmosu, wyprawa wcale nie pójdzie zgodnie z planem, które zostaną nieodwracalnie pokrzyżowane.

 

6) „Comedians in Cars Getting Coffee” – 19 lipca

https://www.instagram.com/p/BzFFoKfCODG/

I na koniec talk-show, który wciąga jednak lepiej niż niejeden dobry serial. Jerry Seinfeld zaprasza do ostrych i niecenzurowanych rozmów najzabawniejszych komików, ale nie tylko. Mix zabytkowych aut, aromatu kawy i nieopisanej dawki humoru to naprawdę wybuchowa mieszanka.

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany