Seriale na jesień 2017 – pomysł na chłodne wieczory

Długie, jesienne wieczory to idealny moment na chwilę rozrywki z dobrym serialem. W najnowszym sezonie powróci wiele popularnych tytułów i pojawią się dziesiątki nowych produkcji. Oto najciekawsze z premier oraz powrotów! Przedstawiamy seriale na jesień 2017.

Zobacz także: 5 ciekawych seriali z silnymi kobietami

„Dynasty” (dramat, obyczajowy)

„Dynasty” to remake kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku. Dawna „Dynastia” z Joan Collins cieszyła się oszałamiającą popularnością, była jedną z najbardziej znanych amerykańskich oper mydlanych. Za odświeżoną wersję odpowiadają twórcy serialu Plotkara. Obraz będzie opowiadał o losach bogatych, skłóconych rodów we współczesnych czasach. Miłość, wielkie pieniądze i rodzinny konflikt… czego chcieć więcej?

„Strike” (dramat, kryminał)

Produkcja BBC opowiada o prywatnym detektywie, który usiłuje odkryć, czy śmierć supermodelki w Londynie rzeczywiście była tylko samobójstwem. Serial powstał na podstawie serii kryminałów napisanych przed J.K. Rowling (pod pseudonimem Robert Galbraith). W roli głównej występuje Tom Burke, aktor znany m.in. z seriali „Wojna i Pokój” oraz „Muszkieterowie”. Ciekawe jak wypadnie w roli burkliwego, małomównego detektywa.

„Kroniki Times Square”/ „The Deuce” (dramat)

Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Skupia się na rozkwicie przemysłu porno. Obraz pokazuje mroczne zakamarki amerykańskiego miasta. Nie brakuje w nim trudnych tematów, jak korupcja, przemoc wobec kobiet, uzależnienie od narkotyków czy AIDS. W głównych rolach występują gwiazdy Hollywood: Maggie Gyllenhaal i James Franco.

Seriale na jesień 2017: powroty i polskie premiery

Miłośników seriali na pewno ucieszą powroty popularnych obrazów. Na ekrany wracają „Narcos”, „Mr. Robot”, „Riverdale”, „Stranger Things”, „Outlander”, „Top of the Lake”, „You’re the Worst”, „Gotham”, „Star”, „The Blacklist”, „Supergirl”, „Chance”, „Blindspot”, „The Crown”, „Vikings” czy „Madam Secretary”.

Powracają także znane polskie seriale, w tym „Belfer” oraz „Wataha”. Pojawi się również wiele ciekawych rodzimych nowości. Wśród interesująco zapowiadających się krajowych premier znajdują się „Diagnoza”, opowiadająca o losie kobiety, która po wypadku musi ułożyć swoje życie na nowo; komediowy „Pod wspólnym niebem” o perypetiach dwóch zupełnie odmiennych rodzin, kryminalne „Miasto skarbów” o 2 siostrach, policjantce i malarce, czy „W rytmie serca”, który przedstawia historię chirurga oraz jego tajemnic (w roli głównej Mateusz Damięcki).

A Wy na jakie seriale czekacie? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (215 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...