Serial o życiu Kate Moss w trakcie realizacji!

Kate Moss cieszy się niesłabnącą popularnością. Została gwiazdą kampanii reklamowej Reserved i dopiero co brylowała na wielkim otwarciu salonu marki w Londynie, a już pojawiają się nowe informacje na jej temat! Popularna supermodelka jest jedną z najważniejszych bohaterek serialu, który będzie opowiadał o gwiazdach lat 90. ubiegłego wieku. Data premiery nie jest jeszcze znana, wstępnie mówi się o przyszłym roku. Co jeszcze warto wiedzieć o tej produkcji? Jakie sekrety odkryje serial o życiu Kate Moss? Sprawdźcie!

reserved billbord kate moss

mat. prasowe marki Reserved

Zobacz także: Supermodelka Kate Moss twarzą Reserved

Co było inspiracją dla serialu?

Serial powstaje na bazie książki „Champagne Supernovas” Maureen Callahan wydanej w 2014 roku, która opowiada o gwiazdach lat 90. XX wieku. Bohaterami publikacji byli m.in. Kate Moss, Alexander McQueen, Marc Jackobs. Książka ujawnia kulisy kariery i życia popularnych ikon mody. Opowiada o relacjach między osobami z branży fashion, it-girls, romansach redaktorów oraz modelek oraz Nowym Yorku. W publikacji można znaleźć m.in. wywiady z Moss, Jacobsem czy przyjacielem zmarłego McQueena.

Co oznacza tytuł książki, na bazie której powstaje serial?

Nazwa książki pochodzi od popularnego w latach 90. drinka gwiazd. Był to szampan serwowany w kieliszku z kokainą na brzegach. Taką samą nazwę nosi znany utwór rockowego zespołu Oasis z 1995 roku. Piosenka nawiązuje do szalonego tempa życia tamtych lat, imprez pełnych alkoholu i narkotyków. Książka doskonale oddaje ducha tamtych czasów. To przekrój trendów, podróż do świata mody lat 90. i historia o zwariowanym życiu modelek, projektantów-buntowników oraz redaktorów ważnych pism.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Aldona81  13 września 2017 09:51

  To będzie z pewnością ciekawy serial. Ze względu na burzliwy i buntowniczy sposób życia bohaterki mam nadzieję,że będzie emitowany po 22giej😉😉😉

  Odpowiedz
 2. martucha180  13 września 2017 12:53

  Raczej nie dla mnie.

  Odpowiedz
 3. Anett13  13 września 2017 14:58

  dla mnie tez nie, nie sądzę, zeby mnie jakoś bardzo zainteresował…

  Odpowiedz
 4. Amaretta  13 września 2017 19:36

  Fantastyczny news, na pewno sprawdzę 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.