Serial o życiu Kate Moss w trakcie realizacji!

Kate Moss cieszy się niesłabnącą popularnością. Została gwiazdą kampanii reklamowej Reserved i dopiero co brylowała na wielkim otwarciu salonu marki w Londynie, a już pojawiają się nowe informacje na jej temat! Popularna supermodelka jest jedną z najważniejszych bohaterek serialu, który będzie opowiadał o gwiazdach lat 90. ubiegłego wieku. Data premiery nie jest jeszcze znana, wstępnie mówi się o przyszłym roku. Co jeszcze warto wiedzieć o tej produkcji? Jakie sekrety odkryje serial o życiu Kate Moss? Sprawdźcie!

Zobacz także: Supermodelka Kate Moss twarzą Reserved

Co było inspiracją dla serialu?

Serial powstaje na bazie książki „Champagne Supernovas” Maureen Callahan wydanej w 2014 roku, która opowiada o gwiazdach lat 90. XX wieku. Bohaterami publikacji byli m.in. Kate Moss, Alexander McQueen, Marc Jackobs. Książka ujawnia kulisy kariery i życia popularnych ikon mody. Opowiada o relacjach między osobami z branży fashion, it-girls, romansach redaktorów oraz modelek oraz Nowym Yorku. W publikacji można znaleźć m.in. wywiady z Moss, Jacobsem czy przyjacielem zmarłego McQueena.

Co oznacza tytuł książki, na bazie której powstaje serial?

Nazwa książki pochodzi od popularnego w latach 90. drinka gwiazd. Był to szampan serwowany w kieliszku z kokainą na brzegach. Taką samą nazwę nosi znany utwór rockowego zespołu Oasis z 1995 roku. Piosenka nawiązuje do szalonego tempa życia tamtych lat, imprez pełnych alkoholu i narkotyków. Książka doskonale oddaje ducha tamtych czasów. To przekrój trendów, podróż do świata mody lat 90. i historia o zwariowanym życiu modelek, projektantów-buntowników oraz redaktorów ważnych pism.

Serial o życiu Kate Moss

Dla jakiego widza przeznaczona jest produkcja?

Serial będzie wielką gratką dla fanów mody i popkultury lat 90. ubiegłego wieku. Na pewno spodoba się tym, którzy dorastali w tamtych czasach. Produkcja uchyli rąbka tajemnicy o kulisach życia gwiazd, których nazwiska nie schodziły z okładek gazet, w tym Kate Moss. Modelka była wtedy jedną z najważniejszych osób w branży fashion. Brukowce rozpisywały się jednak nie tylko o jej stylizacjach i sukcesach w modelingu, ale też o szalonym stylu życia, buntowniczej naturze i skandalach z supermodelką w roli głównej. Moss nazywano wtedy nawet ikoną stylu heroin chic.

Produkcja na pewno spodoba się wszystkim tym, którzy z sentymentem wspominają lata 90. i uwielbiają opowieści o rockandrollowym życiu bohemy tamtej dekady.

Kim są twórcy serialu?

Twórcy serialu  (w tym producent Johnny Lin) mają na koncie m.in. „Igrzyska śmierci”, „Magic Mike” oraz „Jak zostać królem”. Realizacją zajmuje się szef firmy produkcyjnej The Storyhouse – Ben Shields Catlin.

Co o tym myślicie? Lubicie produkcje o modzie i życiu osób związanych z branżą fashion? Czy serial o życiu Kate Moss to coś, co chętnie obejrzycie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (208 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...