Sensilab z koenzymem Q10 – zdrowie i piękny uśmiech

Trwa kampania edukacyjna dla serii suplementów diety i produktów z serii Sensilab Q10 Polfy Łódź. Kolejna jej odsłona miała miejsce w siedzibie IMR advertising by PR. Były to już drugie warsztaty prasowe tym razem zatytułowane „Sensilab z koenzymem Q10 – receptą na choroby przyzębia i gwarancją pięknego uśmiechu”.

sensilab

IMR advertising by PR realizuje roczną kampanię promocyjno-edukacyjną dla serii preparatów Sensilab zawierających koenzym Q10. Kampania rozwija się pod hasłem ?Witamina młodości z najwyższym znakiem jakości?. Podczas pierwszych, kwietniowych, warsztatów dla dziennikarzy zatytułowanych ?Piękna cera bez przebarwień i trądziku? mówiono o pielęgnacji twarzy. Tematem majowych warsztatów prasowych były choroby przyzębia, ze szczególnym uwzględnieniem paradontozy. Lekarz stomatolog Michał Szumański na podstawie prezentacji multimedialnej przedstawił i omówił dziennikarzom przyczyny chorób przyzębia i sposoby leczenia paradontozy. Wyjątkowo silną uwagę skupił na profilaktyce, wskazując jak ważna dla zapobiegania chorobom jest higiena jamy ustnej. Wystarczy tylko dodać, iż w jamie ustnej gnieździ się 300 bakterii. Stan chorobowy rozwija się stopniowo i nie daje dokuczliwych objawów. Co sprzyja paradontozie? Kilka czynników jednocześnie: wspomniana niedostateczna higiena, nieodpowiednie odżywianie, zbyt mocne szczotkowanie zębów, zły kształt wypełnień stomatologicznych oraz starzenie się organizmu.Jak wygląda ostatnia, nieleczona, faza choroby? Kość ulega prawie całkowitemu zanikowi, zęby chwieją się i wypadają.

sensilab

Pomocne w profilaktyce i wspomaganiu leczenia są preparaty Sensilab Q10 Sensitive: pasta do zębów, żel do dziąseł i tabletki do ssania. O ich właściwościach mówiła Anna Ziarkowska, produkt manager Polfy Łódź. Jak to jest w zwyczaju podtrzymywanym od lat przez IMR advertising by PR, po części edukacyjnej dziennikarze zostali podjęci śniadaniem wykoncypowanym i w całości przygotowanym przez agencyjny zespół smakoszy, pod światłym kierownictwem Moniki Iskandar ? dyrektor zarządzającej agencją IMR advertising by PR. Kolejne, trzecie, warsztaty prasowe zatytułowane: ?Sensilab ? siła spokoju i stres pod kontrolą? będą miały miejsce we wrześniu, również w klimatycznej siedzibie agencji.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  20 marca 2017 08:49

    Ciekawy artykuł. Ale ja nie jestem zwolenniczką podawania od razu suplementów. no chyba , że zaleci to lekarz. Nawadniać organizm wodą.I oczywiście wizyta u lekarza.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany