Czujecie już wiosnę? Oto kilka pomysłów na seks w oryginalnych miejscach!

 Łóżko to bardzo wygodne miejsce do uprawiania seksu, ale… czy to właśnie ono najczęściej pojawia się w Waszych fantazjach? Jeśli odpowiedziałaś „nie”, weź pod uwagę, że byłaby to również odpowiedź zdecydowanej większości mężczyzn, którzy z natury lubią łączyć erotyczne przyjemności z nutką adrenaliny i nowości. Wiosną, kiedy robi się ciepło, a Twoje myśli częściej krążą wokół miłosnych igraszek, warto pomyśleć o poszerzeniu repertuaru miejsc, w których Ty i Twój partner będziecie mogli zaszaleć, oddając się uniesieniom. Oto kilka wartych rozważenia pomysłów na seks w oryginalnych miejscach!

Czujecie już wiosnę? Oto kilka pomysłów na seks w oryginalnych miejscach!

Zobacz także: Dlaczego seks jest ważny dla związku? Poznaj 6 powodów

 

Dach wysokiego budynku

Jeżeli boicie się, że zostaniecie przyłapani i odbiera Wam to poczucie swobody, dach budynku, na który nikt nie wchodzi i którego nie można wypatrzeć przez żadne okno, będzie dla Was idealnym miejscem do odhaczenia na liście wspólnych erotycznych przygód. Zabierzcie ze sobą gruby koc (albo dwa) lub materac (opcjonalnie także plecak z winem i przekąskami) i cieszcie się wyjątkową scenerią – bezchmurne niebo, zapadający wolno zmrok, dalekie światła miasta i Wasze oddechy…

 

Mostek nad jeziorem

Osłonięte przez wodne krzewy, tatarak czy trzciny małe, drewniane mostki unoszące się nad spokojną taflą wody to jedne z najbardziej urokliwych miejsc, jakie można sobie wyobrazić. Nieco dzikie i lekko schowane przed światem, nie tylko zapewnią Wam nutkę adrenaliny, ale też wprawią w romantyczny nastrój rodem z filmowych romansów!

Czujecie już wiosnę? Oto kilka pomysłów na seks w oryginalnych miejscach!

Polecamy również: Seksualne fetysze, o których pewnie nie słyszałaś

 

Leśna polana

To pomysł tak romantyczny, jak ryzykowny ze względu na dokuczliwe owady. Spryskani odpowiednim preparatem, otoczeni przez morze kwitnących kwiatów i ziół, nie powinniście mieć jednak problemów z pogrążeniem się w morzu namiętności.

 

Materac lub ponton na środku jeziora

Seks na miękkiej tafli wody, poddającej się każdemu ruchowi? To opcja, którą koniecznie powinniście wypróbować, jeśli znacie jezioro, na którym nikt nie powinien Was dojrzeć, a przynajmniej… nie od razu.

Czujecie już wiosnę? Oto kilka pomysłów na seks w oryginalnych miejscach!

Sprawdź również: Ciekawostki o seksie, których mogłaś nie znać

 

Park wieczorem lub nocą

To opcja dla bardziej odważnych. Oczywiście jeżeli jesteście jedną z tych szalonych par, które spróbują wszystkiego, możecie oddać się miłosnym igraszkom w  parku także w dzień – wybierzcie wtedy jedną z mniej uczęszczanych alejek, by nie zaskoczył Was któryś ze spacerujących nieopodal właścicieli psów.

 

Plac zabaw

Chcecie znów poczuć się jak niegrzeczni nastolatkowie? Spróbujcie seksu na podwójnej huśtawce, bujającym się koniku na sprężynie albo w domku ze zjeżdżalnią. Efekty specjalne gwarantowane!

Czujecie już wiosnę? Oto kilka pomysłów na seks w oryginalnych miejscach!

 

Stóg siana

Czujecie nudę, odwiedzając rodzinę na wsi? Wybierzcie się na krótki spacer w stronę świeżego stogu siana, otoczonego soczyście zieloną trawą i świergotem ptaków, a potem zniknijcie w nim na parę chwil. Na pewno żadne z Was nie zapomni tego wypadu!

 

Winda w korporacji lub urzędzie

To sceneria, którą znajdziemy w niezliczonej ilości filmów o bogatych finansistach, ale także w skrywanych fantazjach wielu mężczyzn. Zaskocz Go szybką akcją pomiędzy wspólnym załatwianiem spraw w banku lub urzędzie. Eleganckie stroje, które macie na sobie w oficjalnych sytuacjach tylko podgrzeją atmosferę. Upewnij się tylko, że w windzie nie umieszczono kamery!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (209 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...