Seks na jedną noc – czy może być początkiem długiej miłości?

Seks na jedną noc oznacza, że idziesz do łóżka z mężczyzną, którego ledwo znasz lub z kolegą z którym wcześniej nic was nie łączyło- jednak pamiętaj, że wraz z  tą przygodą koleżeństwo może się skończyć, szczególnie jeżeli jedno z was pomyśli o czymś więcej.  Jest  jedna zasada – ta noc do niczego was nie zobowiązuje i obydwoje musicie się na to zgodzić.

Seks na jedną noc – czy przerodzi się w miłość?

Jeśli jednak po tej jednej nocy chcesz, aby ten facet stał się tym jedynym, jest kilka rzeczy które musisz zrobić i kilka, których absolutnie nie powinnaś. Niekiedy już od samego początku jest jasne, że ta znajomość ma znikome szanse na ciąg dalszy. Kiedy po imprezie idziecie razem do łóżka, seks jest udany, lub nawet świetny nie oznacz to, że od razu będziecie parą. Zazwyczaj jedno z was budząc się jedyne czego chce to wracać do domu i to bez śniadania i zbędnych uprzejmości. Faceci często wypiją za dużo, a następnego ranka wychodzą z założenia, że to czego nie pamiętają po prostu się nie wydarzyło, w przeciwieństwie do kobiet, które są bardziej wrażliwe. Wszystko zależy od twojego podejścia do sprawy po takiej jednej, przygodnie, udanej nocy. Jeśli już od rana będziesz chciała się z nim umówić na następny dzień, na randkę lub do kina facet tylko się przestraszy i może pomyśleć, że ci na nim zależy. Będzie chciał jak najszybciej się ulotnić, bo zorientuje się że za dużo sobie pomyślałaś. Lepiej dla ciebie jeśli od rana będziesz zachowywała się naturalnie i możesz dalej się dobrze bawić. Wniosek jest taki, że jeżeli twoje nastawienie skierowane jest na dobrą zabawę tylko i wyłącznie on na pewno to odczuje, zacznie wtedy kombinować żeby cię znów zobaczyć, kiedy tylko zamknie drzwi.

Pamiętaj,  że „Pretty woman” to był film, a nie historia z życia wzięta. Decydując  się na przygodę na jedną noc, to (według faceta) decydujesz się przede wszystkim na dobrą zabawę, na rodzaj wagarów od codziennego życia. Jeżeli podświadomie oczekujesz czegoś więcej, taka przygoda może stać się dla Ciebie emocjonalnym koszmarem.  Pamiętaj, że mężczyzna wciąż pozostaje rodzajem myśliwego – lubi szukać i polować na zdobycz. Im trudniej coś upolować, tym więcej wkłada w to starań, tym lepsza  dla Niego zabawa. Taki jest już męski instynkt. Danie podane na tacy  zje „dlaczego nie” Ale przyjemności i emocji płynących z  polowania  danie takie mu nie zastąpi.

Podsumowując, im więcej wysiłku wymaga od Niego zdobycie kobiety, tym bardziej będzie Ją cenił w przyszłości.  Jeśli więc decydujesz się na przygodę na jedną noc, miej świadomość, że jest to raczej radosne przeżycie dla Was dwojga, a nie początek długiego  miłosnego love story. Zaoszczędzi Ci to rozczarowań dnia następnego.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (237 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  29 czerwca 2015 14:37

  Nie wiem czy to dobry pomysł… ale wszystko jest możliwe.

  Odpowiedz
 2. Żanett  29 czerwca 2015 17:30

  Znany mi jest tylko jeden przypadek, gdzie znajomi, po tym jak taka noc im razem jakoś tak „wyszła”, byli ze sobą dość długi czas. Koniec końców rozstali się, ale to był udany związek. Osobiście nie mam nic przeciwko jednej wspólnej nocy, ale tylko wtedy, gdy jest to jasne dla obydwu stron. Myślę oczywiście o dwojgu dorosłych, odpowiedzialnych za swoje zachowania i pragnienia ludziach. Czasami tak już jest, że zadziała chemia, która rankiem kolejnego dnia nie jest już tak odczuwalna :p Czasami są to zupełnie obcy sobie ludzie, którzy żegnają się i nigdy więcej się nie spotkają. Na pewno nie można dopuścić do tego typu sytuacji między dwojgiem przyjaciół, bo wtedy przyjaźń się psuje, a i miłości z tego też nie ma.

  Odpowiedz
 3. Jaworka  29 czerwca 2015 20:15

  Była pierwsza noc a później długa i piękna miłość która do dzisiaj trwa

  Odpowiedz
 4. lilkawodna  29 czerwca 2015 21:39

  Mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe.

  Odpowiedz
 5. martucha180  30 czerwca 2015 20:40

  I kobiety są obecnie myśliwymi – polują na samca na jedną noc.

  Odpowiedz
 6. Patriszia  1 lipca 2015 10:24

  no sama nie wiem…

  Odpowiedz
 7. Juseczka  1 lipca 2015 13:38

  Moje podejście jest co do tego tematu dość staroświeckie – facet pomyśli „łatwo przyszło, łatwo poszło” .

  Odpowiedz
 8. Anita  16 lipca 2015 23:31

  Na pewno nie po jakiejś zabawie.. jednak, gdy jesteśmy pewni faceta, znamy go już – myślę, że coś z tego może być 🙂

  Odpowiedz
 9. Aneta  22 grudnia 2015 17:56

  Odpowiadając na pytanie zadane w tytule: wątpię ;-D

  Odpowiedz
 10. ewalub  5 października 2016 10:56

  Moja znajoma doświadczyła tego o czym tu mowa :-). Poszła do łóżka z zupełnie obcym facetem, a obecnie są 11 lat po ślubie 🙂 Wszystko jest możliwe

  Odpowiedz
 11. efffciaa  6 października 2016 09:42

  Oczywiście , że może być . Ja właśnie w ten sposób trafiłam – przez zupełny przypadek 🙂 na moją drugą połówkę i zamiast jednej nocy jestem razem szczęśliwie po dziś dzień 🙂

  Odpowiedz
 12. nungal  6 października 2016 12:00

  Oczywiście że możliwe, znam takie przypadki 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany