Sekrety, o których kobiety nigdy nie mówią swoim facetom

Kobiety znane są ze swojej otwartości i umiejętności rozmawiania – w porównaniu z mężczyznami. Ale kobiety także mają pewne tajemnice, którymi pod żadnym pozorem nie podzielą się wprost z mężczyznnami.  Chociaż dla kobiet jest to „oczywista oczywistość” – to mężczyźni mają wielkie problemy ze zrozumieniem kilku poniższych faktów. Wyjawiamy więc parę sekretów z naszego życia, których poznanie z pewnością ułatwią życie wielu panom.

tajemnice-kobiet

Chcemy, żeby mężczyźni przejmowali inicjatywę

Jest to bardzo ważna rzecz. Nie lubmy samodzielnie zabiegać o wszytko, misternie planować i robić tego typu rzeczy. Chcemy, aby mężczyzna podejmował inicjatywę. Choć nigdy nie powiemy o tym, dobrze wiedzieć, że kobiety lubią, gdy facet podejmie za nas kilka trudnych zadań lub zaskoczy nas czymś zupełnie niespodziewanym. Kiedy mężczyzna przejawia inicjatywę, to oznacza, że jest zaangażowany, myśli o nas i jest opiekuńczy. Róbcie to częściej panowie, bez względu na to, czy jest to lista zakupów, przygotowanie kolacji czy zaplanowanie naszego wspólnego  urlopu!

Chcemy być częściej zaskakiwane

Wszystkie kobiety uwielbiają niespodzianki, więc potajemnie marzymy, by naszy partner wykazał swoją kreatywność i zaskakiwał nas tak często, jak jest to możliwe. Nawet małe nieoczekiwane gesty – takie jak słodki drobiazg spowodują, że kobieta poczuje się wyjątkowa i kochana przez tę drugą osobę. To nie powinien być drogi prezent, po prostu wykazanie inicjatywy, uświadomienie nam, jak dbacie o nas i myślicie. To nie jest trudne, wystarczy być otwartym na drobne zachcianki pani swego serca. Kiedy kobieta zda sobie sprawę z faktu, jakie wysiłki podejmujecie, aby czuła się szczęśliwa – z pewnością  zostaniecie wkrótce nagrodzeni!

Boimy się, że inne kobiety wydają się Wam bardziej atrakcyjne

Jest to ukryty strach wśród większości pań, że inne kobiety w życiu ich mężczyzny –  współpracowniczki z biura lub koleżanki, mogą go pociągać bardziej, niż własna żona, narzeczona czy dziewczyna. Powód jest prosty – wszyscy chcą mieć coś, co nie jest łatwo osiągalne. Kobiety boją się więc, że serce ich mężczyzny może zostać skradzione lub, że zacznie on fantazjować na temat tej drugiej. Nie ma nic gorszego dla kobiety niż takie myśli!

Zauważamy i rozumiemy mowę ciała

Kobiety są znane z tego, że mają tzw. szósty zmysł, zwłaszcza jeśli dotyczy to związków. Zawsze dostrzegamy i analizujemy wszystkie większe i mniejsze szczegóły u innej osoby – obejmuje to także mowę ciała naszych partnerów. Więc zwykle będziemy świadome sympatii naszego mężczyzny do koleżanki, nawet jeśli On sobie w  pełnu tego nie uświadamia. A jeśli kobieta coś zacznie podejrzewać, to będzie bardzo zdenerwowana, gdy jej mężczyzna zamiast spędzać wolny czas z nią, będzie przesiadywał zbyt długo w biurze.

Rozumiemy „męskie wypady”

Jest to kolejny sekret, o którym tylko niewielu mężczyzn wie. Większość  kobiet rzeczywiście zgadza się z tym, że  On potrzebuje czasu tylko dla siebie. Rozumiemy doskonale, że nasi mężowie czy narzeczeni wymagają własnej przestrzeni do życia.  Wiemy, jak ważne jest dla nich, aby spędzać miłe chwile z przyjaciółmi: oglądać mecze piłki nożnej, pić piwo czy grać w karty. Jedynym problemem może być to, gdy kobieta odczuwa brak uwagi, bowiem mężczyzna skupia się tylko na spędzaniu wolengo czasu z przyjaciółmi.

Chcemy, żeby przyjaciele naszego mężczyzny nas polubili

Żadna kobieta nie powie tego głośno, ale tak to jest! Ponieważ przyjaciele są bardzo ważni dla naszych mężczyzn, więc chcemy, aby oni nas polubili i zaakceptowali. Oznacza to, że pragniemy zawsze pokazać, jak my kochamy naszego partnera i jednoczesnie jaką piękną, mądrą, niezwykłą … etc. osobę wybrał on jako swoją dziewczynę czy żonę 🙂

My także potrzebujemy własnej przestrzeni

Jeśli kobieta mówi, że potrzebuje przestrzeni, to nie znaczy, że ona nie chce Cię widzieć, więc nie siadaj wkurzony do samochodu, by odjechać na kilka godzin. Ona po prostu chce zrozumienia. Twoja dziewczyna lub żona chce, żebyś wiedział, że ma ważne rzeczy do zrobienia i trzeba założyć, że ona naprawdę wie, co mówi.

Chcemy, żeby mężczyźni byli szczerzy

Każda kobieta chce, by jej mężczyzna był uczciwy. Więc jeśli kobieta wygląda w tej sukience zbyt „grubo”, nie mów jej „Wspaniale wyglądasz kochanie”. Kobiety zawsze wiedzą, jak wyglądają. Nie bój się jej powiedzieć, że Ona ma kilka kilogramów za dużo, ale wciąż wygląda niesamowicie w tej kiecce. Pokaż swojej kobiecie, że kochasz ją za to, kim  jest, a nie jak wygląda. Możesz nawet zasugerować kilka ćwiczeń, które będziecie wykonywać razem. Ona z pewnością docenią swoją szczerą opinię.

To sekrety, które kobiety zwykle utrzymują w tajemnicy przed swoimi partnerami, ale zdecydowanie mężczyżni powinni o nich wiedzieć. Oczywiście, to tylko kilka rzeczy. Lista może być znacznie dłuższa. A co zwykle Wy ukrywacie przed swoimi mężczyznami?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (213 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  24 listopada 2014 11:40

    O niektórych z tych pewniaków powinnyśmy jednak powiedzieć facetowi.

    Odpowiedz
  2. bbo  24 listopada 2014 20:53

    Wszystko się zgadza.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany